آخرین جزئیات خسارت سیل استان سمنان اعلام شد، بیشترین بارش درشاهرود

ایرج رئیسان در مصاحبه با خبرنگاران ضمن بیان اینکه جاری شدن سیل عصر و شامگاه چهارشنبه در مناطق شمالی استان سمنان باعث بروز خسارت به برخی باغات و تاسیسات شد، ابراز داشت: بارندگی های پراکنده و رگبار در نقاط مختلف به خصوص نوار شمالی استان به وقوع پیوست که بارش در مناطق بیارجمند و روستاهای پشت بسطام شاهرود، مجن، تاش و ده ملا از شدت بیشتری برخوردار بود.

آخرین جزئیات خسارت سیل استان سمنان اعلام شد، بیشترین بارش درشاهرود

وی بابیان اینکه بیشترین میزان بارش در شهر شاهرود با 17 میلی متر بوده است، اضافه نمود: بارش باران محور مواصلاتی شاهرود - آزادشهر، شهمیرزاد - فولاد محله، شهمیرزاد - چاشم و سمنان - آهوان را دچار آب گرفتی و سیلاب نموده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان بابیان اینکه روستای قدس شهرستان میامی نیز دچار سیلاب گردیده است، ابراز داشت: در میامی بارش باران محور نردین - تلوبین را بست که با کوشش اداره کل راه و ترابری این محور بازگشایی شد.

رئیسان در ادامه با اشاره به حضور اعضای ستاد بحران شهرستان ها در مناطق سیل زده، توضیح داد: در روستای ارمیان میامی نیز تعدادی از وسایل نقلیه در بستر رودخانه روبروی امامزاده محل، به علت بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب دچار آب گرفتگی شدند.

وی بابیان اینکه سیل در روستاهای دامغان خسارت های مالی زده که میزان آن در دست آنالیز است، اضافه نمود: تیم های امداد و نجات جمعیت هلال احمر و اورژانس استان بلافاصله به منطقه های سیل زده اعزام گردیده اند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "آخرین جزئیات خسارت سیل استان سمنان اعلام شد، بیشترین بارش درشاهرود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین جزئیات خسارت سیل استان سمنان اعلام شد، بیشترین بارش درشاهرود"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید