آمریکا پذیرای بیش از 10 میلیون مسافر از کانون های کرونا بوده است

به گزارش وبلاگ نصرت، یک اندیشکده با بیان اینکه بیش از 10 میلیون ورود به آمریکا از کشورهای کانون شیوع کرونا اجرا شده جزئیات بیشتری از کم کاری دولت آمریکا در مبارزه با این بیماری ارائه نموده است.

آمریکا پذیرای بیش از 10 میلیون مسافر از کانون های کرونا بوده است

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ نصرت، با آنکه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا مدعی شده برای مبارزه با شیوع کرونا زود دست به کار شده نتایج یک تحقیق حقیقت دیگری را نشان می دهد.

اطلاعاتی که اندیشکده کاتو از اداره گمرگ و حفاظت مرزی آمریکا به دست آورده نشان می دهد از روز 7 آوریل نزدیک به 10.7 میلیون ورود به فرودگاه های آمریکا از مبدأ کشورهایی که کانون شیوع کرونا بوده اند اجرا شده است.

طبق گزارش اندیشکده کاتو دولت آمریکا برای اعلام محدودیت های جدید جهت مبارزه با ویروس کرونا 18 روز صبر نموده است.

این در حالی است که دونالد ترامپ بارها ادعا نموده به موقع برای جلوگیری از ورود افرادی که گمان می رود می توانند باعث شیوع ویروس کرونا شوند وارد عمل شده است.

ترامپ بامداد دوشنبه در حساب توئیتری خود نوشت: [مأموران] اطلاعاتی فقط به من گزارش دادند که درست گفته ام و تا ماه ژانویه و درست قبل از این که [پروازهای] چین به آمریکا را ممنوع کنم، موضوع ویروس کرونا را پیش نکشیدند.

ترامپ در توئیت دیگری نوشت: رسانه های جعلی باز هم مثل همواره غلط متوجه شده اند و من با لغو زودهنگام پروازهای چین به کشورمان جان ده ها هزار نفر را نجات دادم.

شبکه اِی بی سی آمریکا چندی پیش گزارش داده بود نهادهای اطلاعاتی آمریکا از چند هفته قبل از شیوع کرونا به ترامپ درباره آن هشدار داده بودند، اما او این هشدارها را نادیده گرفته است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "آمریکا پذیرای بیش از 10 میلیون مسافر از کانون های کرونا بوده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا پذیرای بیش از 10 میلیون مسافر از کانون های کرونا بوده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید