اجرای نمایشی که 30 بازیگر در سنین مختلف دارد

به گزارش وبلاگ نصرت، نمایش پدران به نویسندگی و کارگردانی مهدی فرشیدی سپهر در 100 سالگی تئاتر کودک و نوجوان در ایران از فردا 11 شهریورماه در تالار هنر روی صحنه می رود.

اجرای نمایشی که 30 بازیگر در سنین مختلف دارد

به گزارش وبلاگ نصرت، نمایش پدران که ویژه گروه سنی نوجوان و کودک اجرا می گردد درباره ارتباط فرزندان و والدین شان است.

در این نمایش ارتباط فرزندان و والدین شان آنالیز می گردد. نمایش پدران داستان هشت دختر نوجوان است که بر لبه باریک عادت ها و عرف اجتماعی با پدران شان روبه رو می شوند. پدرانی که در این نمایش هستند روزی پسر بوده اند و تماشای این اثر تنها مخصوص دختران نیست. نمایش پدران درباره ارتباط میان انسان هاست و در این اثر نمایشی گره های ارتباطی میان دختران و پدران و پسران و مادران به نمایش درخواهد آمد.

مهدی فرشیدی سپهر درباره این نمایش شرح داد: کوشش کردیم در این نمایش آنچه را بگویم که تاکنون مخاطبان در سریال ها و فیلم ها ندیده اند. این نمایش 30 بازیگر از سنین 4 سال تا 47 سال دارد و شیوه اجرای این اثر به تعزیه نزدیک است. همه بازیگران همواره در صحنه حضور دارند و پشت صحنه ای وجود ندارد.

او درباره طراحی صحنه نمایش یادآور شد: سعی نموده ایم به جای فریب تماشاگر با دکور رنگی او را با نشان دادن جامعه واقعی جذب کنیم. موسیقی نمایش پدران به جای اینکه در مخاطب ایجاد طرب و شادی موقتی کند تماشاگر را به عمق درون خودش می برد.

مهدی فرشیدی سپهر در خاتمه گفت: از هنرمندان عرصه تئاتر و سینما که سال هاست با تئاتر کودک و نوجوان بی ارتباط هستند، دعوت می کنم که به تماشای این نمایش موزیکال و سرگرم نماینده بنشینند.

در نمایش پدران، بازیگران به ترتیب سن، مانلی نفر (4سال)، ونوس شمس (7)، هلیا و هستی هاشمی (13)، آریانا کیهانفر(13)، ماهک بدرخانی (13)، ارغوان دماوندی (14)، هانا صراف (15)، نفس صادقی (17)، سکینه و نرگس محمدی (17 و 18)، الاهه نوری (25)، حمیدرضا گودرزی (27)، مریم رادپور(28)، شیما لطیفی (29)، میلاد محمدی (31)، معصومه آرواز(31)، خالق استواری (33)، شراره طیار (35)، فهیمه باروتچی (35)، گیتا صالحی (35)، مریم آشوری (36)، هدیه حاج طاهری (37)، سعید ابک (38)، مهرداد باقری (40)، هادی ولی لو (41) و محسن صادقی(47) هستند و راوی این پدران نادیا قمری است.

دیگر عوامل نمایش عبارتند از: مدیر فراوری: مریم منصوری، عکاس: حداد حیدری و امیر عسگری، موسیقی ها: انتخابی، دستیار و برنامه ریز: میلاد محمدی، ساخت فیلم: امیر عسگری، گریم و مشاور کارگردان: حمیدرضا مرادی، دستیاران مدیر فنی : علی حاجی بنده،

دستیاران فنی: امید عسگری، آبتین دابا و علیرضا حسین پور، دستیار و مدیر صحنه: پویا طهماسبی و دستیار و منشی صحنه: محمد حسین موسوی.

نمایش پدران از 11 شهریورماه ساعت 20:30 در تالار هنر روی صحنه می رود و علاقمندان می توانند بلیت این نمایش را از سایت ایران نمایش تهیه نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اجرای نمایشی که 30 بازیگر در سنین مختلف دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای نمایشی که 30 بازیگر در سنین مختلف دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید