اختصاص بیش از 10 درصد از استادیوم تختی به طرفداران پرسپولیس

طرفداران پرسپولیس که برای تماشای بازی تیمشان با پارس جنوبی جم به استادیوم تختی شهر جم رفته بودند، بیش از 10 درصد ظرفیت این استادیوم را در اختیار گرفتند.

اختصاص بیش از 10 درصد از استادیوم تختی به طرفداران پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران، جدال حساس تیم های پارس جنوبی جم و پرسپولیس در آخرین هفته لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت 21:30 در شهر جم آغاز می گردد.

15 هزار نفر در استادیوم تختی شهر جم حضور داشتند که طرفداران پرسپولیس علاوه بر 10 درصد قانونی خود در بخش دیگری از سکوها در کنار طرفداران پارس قرار گرفته بودند و پلیس برای جلوگیری از هرگونه حاشیه چند متری میان آن ها فاصله انداخته بود.

تعداد زیاد افراد متفرقه در صندلی خبرنگاران قرار داشتند که همین مساله باعث شد که برخی از خبرنگاران جایی برای نشستن نداشته باشند. البته دقایقی بعد یگان ویژه این افراد را از صندلی خبرنگاران بیرون کرد.

مسئولان سازمان لیگ ساعاتی قبل از آغاز مسابقه به زمین آمدند و شرایط استادیوم را برای برگزاری مسابقه و جشن قهرمانی احتمالی پرسپولیس آنالیز کردند.

تیم فوتبال پرسپولیس دو ساعت قبل از آغاز مسابقه به استادیوم رسید. برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس نیز مطابق معمول با حضور در زمین مسابقه توسط طرفداران پرسپولیس تشویق شد.

از بلندگوهای استادیوم برای تماشاگران موسیقی شاد پخش شد.

مدیرعامل و تعدادی از اعضای هیأت مدیره پرسپولیس برای تماشای این مسابقه در استادیوم حضور داشتند. همچنین سعید راد، بازیگر پیشکسوت سینما که نوه اش یعنی آدام همتی در تیم پرسپولیس است به همراه مهرداد میناوند، پیشکسوت پرسپولیس برای تماشای بازی خود را به استادیوم رسانده اند.

در بیرون از استادیوم ماشین های زیادی با پلاک تهران به چشم می خورد که نشان می دهد طرفداران پرسپولیس برای دیدن این مسابقه خود را از تهران به شهر جم رسانده اند.

علیرضا بیرانوند، دروازه بان پرسپولیس زودتر از دیگر بازیکنان پرسپولیس در میان تشویق طرفداران وارد زمین شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اختصاص بیش از 10 درصد از استادیوم تختی به طرفداران پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص بیش از 10 درصد از استادیوم تختی به طرفداران پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید