اختصاص 30 میلیارد اعتبار به کمیته امداد استان کرمان در سفر نوبخت

به گزارش وبلاگ نصرت، مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه وبودجه در سفر به جنوب کرمان مبلغ 30 میلیارد تومان اعتبار به کمیته امداد استان کرمان اختصاص دادند.

اختصاص 30 میلیارد اعتبار به کمیته امداد استان کرمان در سفر نوبخت

به گزارش وبلاگ نصرت، یحیی صادقی با اشاره به جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ویژه جنوب استان کرمان که با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه وبودجه در شهرستان منوجان گفت: فاصله ما با برطرف فقر مطلق کاهش یافته بود اما به دلیل شرایط مالی پیش آمده در امسال این فاصله افزایش یافت و این نهاد برای تحقق شعار سال و برطرف فقر مطلق احتیاج به حمایت جدی دارد.

وی با اشاره به اینکه 12 هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان فاقد مسکن هستند، اعلام کرد: جمعیت قابل توجهی از مددجویان تحت حمایت این نهاد نیز بدهی معوق بانکی دارند که برای برطرف مسائل آن ها احتیاجمند حمایت ویژه دولت هستیم. مدیرکل کمیته امداد استان کرمان به ظرفیت کشاورزی جنوب استان کرمان اشاره نمود و گفت: باوجوداین ظرفیت در جنوب کرمان متأسفانه 18 درصد جمعیت جنوب کرمان تحت حمایت این نهاد هستند. مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در ادامه به اشتغال های ایجادشده توسط این نهاد اشاره نمود و اضافه کرد: سال گذشته 7800 شغل پایدار توسط این نهاد در استان کرمان ایجاد شده است. به گزارش وبلاگ نصرت، پیگیری ها و ارائه گزارش عملکرد از وضعیت مناطق محروم و مسائل مددجویان تحت حمایت توسط مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ویژه جنوب استان کرمان مبلغ 30 میلیارد تومان اعتبار توسط معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه وبودجه به کمیته امداد استان کرمان اختصاص یافت و قرار شد این اعتبار ظرف یک ماه آینده به کمیته امداد ابلاغ گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اختصاص 30 میلیارد اعتبار به کمیته امداد استان کرمان در سفر نوبخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص 30 میلیارد اعتبار به کمیته امداد استان کرمان در سفر نوبخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید