البلوشی: فشار هواداران استقلال را به انگیزه برای پیروزی تبدیل می کنیم

به گزارش وبلاگ نصرت، یک مقام مدیریتی باشگاه السد قطر از توانمندی تبدیل فشار هواداران استقلال به انگیزه ای برای پیروزی در نبرد آسیایی اطلاع داد.

البلوشی: فشار هواداران استقلال را به انگیزه برای پیروزی تبدیل می کنیم

به گزارش وبلاگ نصرت و به نقل از روزنامه الوطن قطر، محمد غلام البلوشی درباره بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر استقلال گفت: بازی سختی برای هر 2 تیم خواهد بود و استقلال میزبان است اما السد توانمندی هایی دارد که می تواند فشار بزرگ هواداران حریف را به انگیزه ای برای رسیدن به کسب نتیجه مثبت و پیروزی کند. ما در صورت موفقیت در این بازی پیش از بازی دور برگشت در دوحه می توانیم نقش کلیدی خود برای صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا ایفا کنیم.

مدیر ورزشی باشگاه السد قطر اضافه نمود: یکی از بازی های سخت این فصل را پیش رو داریم و به اهمیت آن مطلع هستیم. بازیکنان تیم السد با احساس مسئولیت پا به میدان می گذارند و اطمینان زیادی به آنها داریم. وجود ستاره هایی در تیم السد نیز می تواند به اندازه کافی فشار حاصله از سوی تماشاگران در استادیوم آزادی را تحمل کند. چنین بازی هایی با حضور انبوه تماشاگران می تواند انگیزه ای برای ستارگان خاص با سطح فنی بالا باشد و السد از این فاکتور برخوردار است. فشار زیاد هواداران می تواند انگیزه ای برای نمایش قابل قبول ما در این رویارویی باشد. امیدواریم نتیجه مثبتی از نبرد با استقلال حاصل گردد تا صعود خود را برای بازی برگشت هموار کنیم.

وی در انتها اظهار داشت: امیدوارم تیم داوری این بازی نیز هماهنگی های لازم را داشته باشد، زیرا بازی سختی برای بازیکنان هر 2 تیم السد و استقلال و حتی تماشاگران خواهد بود و به دنبال موفقیت و صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا هستند.

بازی رفت تیم های استقلال و السد قطر از ساعت 20:30 روز دوشنبه هفته پیش رو در استادیوم آزادی برگزار می گردد. تاریخ بازی برگشت آنها نیز 26 شهریور در دوحه خواهد بود و تیم برنده به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه می یابد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "البلوشی: فشار هواداران استقلال را به انگیزه برای پیروزی تبدیل می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "البلوشی: فشار هواداران استقلال را به انگیزه برای پیروزی تبدیل می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید