انصاری فرد: وقتی انتقاد می کنیم، فکر می نمایند پاداش می خواهیم

مهاجم تیم ملی اظهار کرد که امکانات مناسبی برای تیم ملی فراهم نشده است و برای برگزاری این دو دیدار دوستانه باید خدا را شکر کرد.

انصاری فرد: وقتی انتقاد می کنیم، فکر می نمایند پاداش می خواهیم

به گزارش خبرنگاران، کریم انصاری فرد در حاشیه تمرین تیم ملی اظهار کرد: به هر حال در فیفادی های قبلی دو بازی دوستانه را از دست داده بودیم و این اولین فیفادی است که دو بازی ما در آن برگزار می گردد. امیدوارم بازی با ونزوئلا تجربه خوبی باشد و نتجه خوبی بگیریم. اگر تیم های بهتری بود، ببیشتر به نفع تیم ملی می شد. ونزوئلا تیم خوبی است و لژیونرهای زیادی دارد.

وی ادامه داد: ما تیم اول آسیا هستیم و همه انتظار قهرمانی دارند. به نظرم باید وجهه ما حفظ گردد و ما اگر با تیم های بهتری بازی می کردیم تیم ها با ذهنیت دیگری روبروی ما حاضر می شدند. شجاعی به عنوان کاپیتان حرف دل همه را زد و ایشان وظیفه حمایت از ما را دارد. تیم ملی مظلوم واقع شده است. همه از ما انتظار قهرمانی دارند و ما هم آن را درک می کنیم. وقتی بازیکنان تیم ملی اعتراضشان را به گوش همه می رسانند همه فکر می نمایند، بحث پاداش است و ما پول می خواهیم ولی ما می خواهیم قهرمان آسیا شویم در حالی که دو بازی فیفادی ما حرام شده است. کشور قطر حتی پول بلیت و هتل ما را تهیه نموده و تمام امکانات را برای برگزاری این بازی تدارکاتی در نظر گرفته است. فکر نمی کنم این برای ما که می خواهیم قهرمان آسیا شویم شایسته باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "انصاری فرد: وقتی انتقاد می کنیم، فکر می نمایند پاداش می خواهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصاری فرد: وقتی انتقاد می کنیم، فکر می نمایند پاداش می خواهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید