اونای امری: با نگاه کردن به گواردیولا نکات زیادی آموختم، پیدا کردن یک مربی بهتر از پپ سخت است

به گزارش وبلاگ نصرت، اونای امری در آستانه بازی بزرگ تیمش مقابل منچسترسیتی به تمجید از سرمربی رقیب پرداخت.

اونای امری: با نگاه کردن به گواردیولا نکات زیادی آموختم، پیدا کردن یک مربی بهتر از پپ سخت است

به گزارش وبلاگ نصرت، اونای امری در کنفرانس خبری پیش از بازی حساس تیمش در رقابت های لیگ برتر انگلیس در خانه منچسترسیتی زبان به تحسین از پپ گواردیولا، همتایش در تیم رقیب گگردد.

سرمربی تیم فوتبال آرسنال در این باره گفت: من تیم ها و مربیان بسیاری را بررسی نموده ام و به نظرم پیدا کردن یک مربی که بهتر از گواردیولا باشد، سخت است. او روزهای بزرگی را پشت سر گذاشته است. ما با یکدیگر کارمان را آغاز کردیم. او در تیم دوم بارسلونا و من در لورکا و آلمریا. من با نگاه کردن به تیم او، چیزهای زیادی یاد گرفتم. اینکه مربیان به کار هم نگاه نمایند تا چیزهای مختلفی را یاد بگیرند، خوب است.

وی اضافه کرد: به نظرم سرمربی سیتی در طول دوران حرفه ای خود، بهتر از تمامی مربیان جهان کار نموده است.گواردیولا کم کم این امکان را پیدا کرد تا در بارسلونا، بایرن مونیخ و سیتی با بهترین بازیکنان کار کند. پپ هر ساله با بازیکنان بزرگ خود پیش رفت و البته پول زیادی را هم برای آنها هزینه شد، اما در بارسلونا، بایرن و سیتی، بازیکنانش را در هر مکانی، یک گام فراتر برد. همین توانایی باعث می گردد تا بگویم دوست من، بهترین است.

امری در ادامه خاطر نشان کرد: یادم می آید لیورپول سه سال قبل در فینال لیگ اروپا مقابل سویای من بازی کرد. آنها در جمع چهار تیم لیگ برتر حضور داشتند و پیشرفت بسیار بسیار خوبی را تجربه کردند و حالا در جمع مدعیان هستند. منچسترسیتی مثال متفاوتی به نطر می رسد، چون آنها بازیکنان ارزشمند زیادی را با پرداخت مبالغ زیاد به خدمت گرفتند و شاید ما در حال حاضر نتوانیم مثل این تیم عمل کنیم، اما می توانیم راهی مشابه لیورپول و تاتنهام در پیش بگیریم؛ کار کردن بر مبنای استفاده از بازیکنان جوان و آنهایی که بتوانند همراه با تیم ما بهتر شوند. ما در حال اجرا دادن این کار هستیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اونای امری: با نگاه کردن به گواردیولا نکات زیادی آموختم، پیدا کردن یک مربی بهتر از پپ سخت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اونای امری: با نگاه کردن به گواردیولا نکات زیادی آموختم، پیدا کردن یک مربی بهتر از پپ سخت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید