بازگشت امیر و سپاهان به نوار پیروزی

به گزارش وبلاگ نصرت، خبرنگاران/اصفهان ملاقات دو تیم فوتبال سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان عصر امروز از ساعت 17 در استادیوم نقش دنیا برگزار گردید که سپاهان در خاتمه با نتیجه دو بر یک از زمین خارج شد.

بازگشت امیر و سپاهان به نوار پیروزی

ملاقات دو تیم فوتبال سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان عصر امروز از ساعت 17 در استادیوم نقش دنیا برگزار گردید که در خاتمه این ملاقات شاگردان امیر قلعه نویی با نتیجه دو بر یک پیروز شدند.

سپاهانی ها آخرین پیروزی خود را در لیگ برتر برابر شاهین شهرداری بوشهر به دست آورده بود و پس از آن پیروز به کسب به پیروزی نشده بودند.

به گزارش وبلاگ نصرت، شاگردان امیر قلعه نویی برای جلوگیری از بیشتر شدن فاصله خود با پرسپولیس پای به میدان گذاشته بودند.

قضاوت این ملاقات برعهده موعود بنیادی فر به همراه سعید علی نژادیان و فرهاد فرهادپور بود.

سپاهان در این بازی با ترکیب پیغام نیازمند، شایان مصلح، امید نورافکن، محمد طیبی، رضا میرزایی، مهدی کیانی، سروش رفیعی، کومان، محمدرضا حسینی، کی روش استنلی و محمد محبی به مصاف فولاد رفت.

فولاد خوزستان نیز با راهنمایی جواد نکونام با ترکیب شهاب گردان، موسی کولیبالی، مجتبی نجاریان، عارف آقاسی، وحید حیدریه، احمد عبدالله زاده، آیاندا پاتوسی، سینا زامهران، فرشاد احمدزاده، حسن بیت سعید و لوسیانو پریرا به مصاف سپاهان رفت.

بازی در همان دقایق ابتدایی با حملات سپاهان همراه بود و خیلی زود سپاهان صاحب اولین ضربه کرنر بازی شد.

در دقیقه 5 سروش رفیعی با یک ضربه کرنر توپ را بر روی دروازه سپاهان ارسال کرد که با اشتباه بازیکنان فولاد توپ مقابل پای استنلی نهاده شد تا او با یک شوت دقیق و محکم توپ را به تور دروازه بچسباند.

بازی در ادامه با حملات جسته و گریخته سپاهان همراه بود و فولادی ها موقعیت چندان حساسی را بر روی دروازه حریف خود ایجاد نکردند.

در دقیقه 19 محمدرضا حسینی از پشت محوطه جریمه شانس خود را با یک شوت از راه دور امتحان کرد؛ اما راهی به دروازه پیدا نکرد.

در دقیقه 29 شوت از راه دور خطرناک لوسیانو پریرا از پشت محوطه جریمه با واکنش ناقص نیازمند دور شد.

در ادامه موقعیت خوبی برای رضا میرزایی در حال به وجود آمدن بود؛ اما این بازیکن با عجله از پشت محوطه جریمه شوتی را راهی دروازه گردان کرد که در اختیار او نهاده شد.

در دقیقه 44 فرشاد احمدزاده با یک پاس بسیار خوب توپ را در محوطه جریمه به پریرا رساند که این بازیکن با یک ضربه بد توپ را از بالای دروازه نیازمند به بیرون زد.

در ادامه موقعیت مهمی بر روی دروازه دو تیم ایجاد نشد، تا بازی با همان نتیجه یک بر صفر به سود سپاهان به خاتمه برسد.

در نیمه دوم باز هم سپاهان بود که حملات خود را بر روی دروازه فولاد خوزستان تدارک می دید و در دقیقه 54 محمدرضا حسینی با یک سانتر توپ را برای محبی فرستاد که با ضربه سر او همراه بود؛ اما توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

در ادامه بازی فولادی ها دو موقعیت نه چندان حساس بر روی دروازه سپاهان ایجاد کردند؛ اما نیازمند و مدافعان سپاهان این دو موقعیت را از پریرا و کولیبالی دفع کردند.

در دقیقه 63 محمد محبی در سمت چپ فولاد صاحب توپ شد که با یک سر توپ خود را در موقعیت شوت زنی قرار داد و با یک شوت دقیق و سطح بالا توپ را به سمت راست گردان چسباند و دومین گل سپاهان را به ثمر رساند.

سپاهان که دست از حملات خود بر نداشته بود در دقیقه 71 محمد محبی توپ را مقابل پای رفیعی قرار داد، تا شوت سرکش این بازیکن از بالای دروازه به بیرون برود.

در دقیقه 78 ضربه پای چپ وحید حیدریه از سمت چپ پشت محوطه جریمه سپاهان با اختلاف از کنار دروازه نیازمند راهی کرنر کرد.

فولاد که نمی خواست با شکست از زمین خارج گردد، بازهم حملات خود را ادامه دادند، که در دقیقه 80 ارسال بازیکن فولاد بعد از برخورد به امید نورافکن به صورت اتفاقی مقابل بیت سعید نهاده شد و این بازیکن با یک ضربه راحت نخستین گل فولاد را به ثمر رساند.

در دقایق خاتمهی و وقت اضافه علی قربانی که تازه به میدان آمده بود بر روی یک سانتر صاحب یک موقعیت عالی شد که با یک ضربه سر بسیار بد توپ را به بیرون فرستاد تا آه طرفداران سپاهان بلند گردد.

در خاتمه بازی با نتیجه دو بر یک به سود سپاهان به خاتمه رسید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بازگشت امیر و سپاهان به نوار پیروزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت امیر و سپاهان به نوار پیروزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید