بازگشت به ترکیب قبلی: رسن، بودیمیر و عالیشاه روی نیمکت

مرور تصاویر تمرین آخر نشان می دهد که رسن، بودیمیر و عالیشاه به نیمکت باز خواهند گشت و نوراللهی، سروش و نعمتی دوباره در ترکیب اصلی به میدان خواهند رفت.

بازگشت به ترکیب قبلی: رسن، بودیمیر و عالیشاه روی نیمکت

به ظر می رسد برانکو از تغییراتی که در بازی با استقلال خوزستان رد ترکیب تیمش ایجاد نموده رضایت نداشته که بار دیگر به ترکیب قبلی برگشته است. از آخرین تمرین پرسپولیس این طور برمی آمد که تغییرات بازی قبلی و بازیکنانی که مقابل استقلال خوزستان در ترکیب اصلی به زمین فرستاده بود، راضی اش ننموده اند چرا که ترکیب اصلی تمرین، شبیه به ترکیب پرسپولیس در بازی های قبلی بود.

مرور تصاویر تمرین آخر نشان می دهد بازیکنانی مثل بشار رسن، ماریو بودیمیر و امید عالیشاه که در ترکیب اصلی قرار گرفته بودند، به نیمکت باز خواهند گشت و نوراللهی که از بازی قبلی محروم بود، به علاوه سروش رفیعی و سیامک نعمتی در ترکیب اصلی قرار خواهند گرفت.

در عین حال به نظر می رسد پرسپولیس در دیدار جام حذفی مقابل پدیده با ترکیب بیرانوند، سیدجلال، شجاع، مصلح، شیری، کامیابی نیا، نوراللهی، نعمتی، رفیعی، ترابی و علیپور به میدان برود. البته این ترکیب یک ابهام دارد و آن، اینکه معین نیست ترابی در خط حمله کنار علیپور بازی خواهد نمود یا بعد از مدت ها زوج نعمتی - علیپور را دوباره در خط آتش پرسپولیس خواهیم دید.

11 - 180

منبع: ایران ورزشی

به "بازگشت به ترکیب قبلی: رسن، بودیمیر و عالیشاه روی نیمکت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت به ترکیب قبلی: رسن، بودیمیر و عالیشاه روی نیمکت"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید