برانکو خطاب به بازیکنان پرسپولیس: قبل از الدحیل باید نساجی را شکست بدهیم

به گزارش وبلاگ نصرت، برانکو از شاگردانش خواسته که بجای فکر کردن به بازی با الدحیل، تمرکزشان را روی شکست دادن نساجی بگذارند.

برانکو خطاب به بازیکنان پرسپولیس: قبل از الدحیل باید نساجی را شکست بدهیم

به گزارش وبلاگ نصرت ، بازی با الدحیل آنقدر مهم است که نمی گردد به آن فکر نکرد. با این حال برانکو ایوانکوویچ ذهن خود را روی بازی چهارشنبه برابر نساجی متمرکز نموده و وانمود می نماید که اصلا حواسش به حریف قطری نیست. این دقیقا چیزی است که او از بازیکنانش هم خواسته و سعی نموده اهمیت بازی با نساجی را که شاید در نگاه اول آسان به نظر برسد، برای آنها شرح بدهد.

او پیش از آخرین تمرین پرسپولیس که صبح امروز برگزار گردید، طبق عادت بازیکنانش را دور خود جمع کرد و بعد از تشریح برنامه های تمرینی، از سختی های بازی با تیم نکونام برایشان گفت: اصلا فکر نکنید حریف ساده ای داریم که راحت شکستش می دهیم. اتفاقا نساجی تیم قدرتمندی است که خیلی خوب دفاع می نماید و باید بگویم خودتان را برای یک روز سخت آماده کنید. همه تمرکزتان را روی این بازی بگذارید و به هیچ چیز دیگری فکر نکنید.

با همین مقدمه، تمرین سوت خورد اما انگار بازیکنان حرف های سرمربی را جدی نگرفته بودند که با شوخی هایشان الدحیل را دست می انداختند و برای بازیکنان این تیم کری می خواندند. یکی از شوخی هایشان با حریف قطری هم این بود که با در دست دریافت نیزه های مخصوص تمرین، ژست پرتاب گرهای نیزه را به خود گرفته بودند و می گفتند الدحیل در تیرس آنهاست.

همین رفتار آنها باعث تذکر دوباره برانکو ایوانکویچ شد و او با فریاد از قرمزپوشان خواست که غیر از بازی با نساجی، به هیچ بازی و هیچ چیز دیگری فکر نکنند: قرار شد تمرکزتان روی بازی با نساجی باشد. می دانم که برای شکست دادن الدحیل اشتیاق دارید ولی ما این هفته یک بازی سخت دیگر هم داریم و قبل از الدحیل، باید نساجی را شکست بدهیم.

در ادامه بازیکنان در اختیار مارکو بدنساز قرار دریافتد و ایگور هم آغاز کرد به تمرین با دروازه بان ها. فوتبال تحت فشار در نیمه زمین، پاس کاری های بلند، انتقال توپ از دفاع به حمله، تغییر جریان بازی، سانتر از کناره ها و آغاز مجددها از دیگر برنامه های آخرین تمرین پرسپولیس بود.

2 – 300

منبع: ایران ورزشی

به "برانکو خطاب به بازیکنان پرسپولیس: قبل از الدحیل باید نساجی را شکست بدهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو خطاب به بازیکنان پرسپولیس: قبل از الدحیل باید نساجی را شکست بدهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید