برانکو: متاسفم که قهرمان نشدیم، آسیا تاکنون چنین فینالی را ندیده بود

سرمربی پرسپولیس می گوید به بازیکنانش بابت کوشش شان در لیگ قهرمانان آسیا افتخار می نماید.

برانکو: متاسفم که قهرمان نشدیم، آسیا تاکنون چنین فینالی را ندیده بود

به گزارش خبرنگاران، برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در نشست خبری بعد از تساوی تیمش برابر کاشیما و کسب عنوان نایب قهرمان گفت: به بازیکنانم افتخار می کنم. آن ها قهرمانان من هستند. کوشش زیادی کردند و آن ها برای من پیروز هستند.

وی ادامه داد: جو خیلی خوبی در استادیوم حاکم بود. در جوی بسیار زیبا در استادیوم بود و طرفداران مان نشان دادند در دنیا بهترین هستند. بابت این حمایت و تشویق بسیار بزرگ، از آن ها تشکر می کنم. متاسفم قهرمان نشدیم. به کاشیما تبریک می گویم. بازی به گونه ای بود که هر کدام از دو تیم می توانستند پیروز شوند.

سرمربی پرسپولیس اضافه نمود: در تاریخ آسیا هرگز چنین فینالی در چنین فضایی برگزار نشده بود. طرفداران و بازیکنانم به دنیا نشان دادند فوتبال در ایران چطور انجام می گردد. از گرشاسبی و هیات مدیره محترم تشکر می کنم. در این نتیجه درخشان خیلی ها سهیم بودند. بعد از باخت در لیگ قهرمانان آسیا، ساده نیست شرایط را برگردانید. انتظار داریم همین موضوع انگیزه ای برای کار بیشتر و نتایج بهتر باشد.

وی با بیان این که انصاری مصدوم شده است، اضافه نمود: نتایج نشان می دهد که مصدومت او ساده نیست. یک بار دیگر به بازیکنانم به خاطر نتایج مان تبریک می گویم. برای کاشیما در جام باشگاه های دنیا آرزوی موفقیت دارم.

سرمربی پرسپولیس درباره دستان خالیش روی نیمکت در این بازی، گفت: همیشه گفتم که به بازیکنانم اعتماد زیادی دارم. ما تجربه کمی در بازی های در این سطح داریم. در کنار سه بازیکنی که از تیم ما رفتند، سه بازیکن دیگر مصدوم شدند. ماهینی و عالیشاه مصدوم بودند و سیامک نعمتی محروم شد. با این حال همین تیم خیلی عالی بازی کرد. باز هم به بازیکنانم تبریک می گویم. به گذشته فکر نمی کنم و به مسیر پیش روی فکر خواهم کرد.

او در واکنش به این که چرا تیمش از نظر هجومی قدرت لازم را نداشت و بدون تمرکز بازی کرد، اظهار کرد: ما یک تیم جوان داریم. آن ها دوست دارند هجومی بازی نمایند و ما هجومی هستیم. به هر حال حریف صندلی خاص خودش در بازی را دارد. آن ها خیلی سریع پاسکاری می کردند و طبیعی است که نتوانستیم به خواسته همیشگی خودمان برسیم. همین الان تعداد بازی بازیکنان جوان ما در آسیا بیش از لیگ برتر است. طبیعی است که به خاطر تجربه کم نمی توانند با سرعت در مسابقاتی که سخت ترین مسابقات در آسیا است، تطبیق پیدا نمایند.

او اضافه نمود: خیلی سخت است به مدت 90 دقیقه با کاشیما هجومی بازی کنیم. این موضوع را می توان در بازی رفت مشاهده کرد. اما هیچ گلایه ای از بازیکنانم نمی توانم داشته باشم.

سرمربی پرسپولیس درباره حضور تماشاگران و خبرنگاران بانوان در استادیوم آزادی و احساس او نسبت به این موضوع گفت: چیزی حدود 4 سال است که برای بار دوم در ایران هستم. روزانه با خانم هایی در شهر روبه رو می شوم که به فوتبال علاقه دارند. آن ها طرفدار فوتبال هستند. خوشحالم خانم ها در چنین جوی در استادیوم بودند. از همه مهم تر این که کوچکترین مسئله ای خلق نشد. اطمینان دارم که مسئولین راه حلی پیدا خواهند کرد که بعد از این خانم های بیشتری در استادیوم حاضر شوند چرا که فضای استادیوم عالی بود و احساس خوبی وجود داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برانکو: متاسفم که قهرمان نشدیم، آسیا تاکنون چنین فینالی را ندیده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو: متاسفم که قهرمان نشدیم، آسیا تاکنون چنین فینالی را ندیده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید