برد سخت بارسا در دربی کوچکتر کاتالونیا

به گزارش وبلاگ نصرت، بارسا با این برد 49 امتیازی شد تا اختلاف 5 متیازی اش با اتلتیکو مادرید نزدیک ترین تعقیب کننده اش در لالیگا را حفظ نموده و همچنان حاشیه امنیتی نسبی داشته باشد.

برد سخت بارسا در دربی کوچکتر کاتالونیا

برد سخت بارسا در دربی کوچکتر کاتالونیا

در دومین بازی از نیم فصل دوم لالیگا بارسلونا صدرنشین این رقابت ها چند کیلومتر آن سوتر از استادیوم خانگی اش در دربی کوچکتر کاتالونیا مقابل خیرونا نهاده شد.این بازی از همان ابتدا برای بارسا سخت آغاز شد و حریف برای پیروزی دندان تیز نموده بود اما گل دقیقه 10 نلسون سمدو تا حدودی والورده و تمپیمش را راحت کرد.بعد از این گل باز هم خیرونا کیفیت بالایی از خود نشان داد و تا دقایق میانی نیمه نخست بازی رجحان ارائه داد اما به گل نرسید.

با آغاز نیمه دوم و بعد از 5 دقیقه اخراج مدافع میانی خیرونا کار را برای این تیم سخت تر کرد اما تیم ساکریستاین بعد از ده نفره شدن دو سه موقعیت خطرناک ایجاد کرد که با ایستادگی تراشتگن به جایی نرسید.

در ادامه با ورود آرتور ملو بارسا بازی را به راحتی کترل کرد و دقیقه 68 با فرار آلبا و ضربه چیپ مسی به گل دوم رسید تا خیالش را از کسب سه امتیاز راحت کند.مسی هم با این گل 19 گله شد تا همچنان صدرنشین جدول گلزنان لالیگا باشد.

در بیست دقیقه پایانی بارسا می توانست تعداد گل هایش را بیشتر کند اما بونو مقابل ضربات بارسایی ها ایستادگی کرد تا تیم والورده با همان دو گل بازی را تمام کند.

بارسا در این مسابقه با وجود استفاده از ترکیب اصلی اش به خاطر نزدیک بودن بازی برگشت مقابل سویا در کوپا دل ری با تمام فسشارش در این مسابقه به میدان نرفت چرا که چهارشنبه شب باید در خانه بعد از باخت دو بر صفر مقابل سویا دنبال بازگشت بزرگ باشد.

بارسا با این برد 49 امتیازی شد تا اختلاف 5 متیازی اش با اتلتیکو مادرید نزدیک ترین تعقیب کننده اش در لالیگا را حفظ نموده و همچنان حاشیه امنیتی نسبی داشته باشد.

1

منبع: ایران ورزشی

به "برد سخت بارسا در دربی کوچکتر کاتالونیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برد سخت بارسا در دربی کوچکتر کاتالونیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید