تبریز، محمدرضا مهاجری: برد ارزشمندی مقابل صنعت نفت کسب کردیم، ما سخت ترین نوع فوتبال را انتخاب نموده ایم

به گزارش وبلاگ نصرت، رضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز مدعی شد تیمش برد ارزشمندی مقابل صنعت نفت آبادان کسب نموده است.

تبریز، محمدرضا مهاجری: برد ارزشمندی مقابل صنعت نفت کسب کردیم، ما سخت ترین نوع فوتبال را انتخاب نموده ایم

به گزارش وبلاگ نصرت از تبریز، رضا مهاجری پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: امروز برد بسیار اررشمندی کسب کردیم که آن را به مردم تبریز تقدیم می کنم. دوست داشتیم امروز طرفداران بیشتری به استادیوم بیایند. البته دست آنهایی که امروز آمده بودند را می بوسم. دست شان درد نکند. آنها از همان ابتدا پرانرژی تیم ما را تشویق کردند، اما با این وجود تیم ما احتیاج دارد که یار دوازدهم در کنارش باشد. من امیدوارم در بازی های بعدی استقبال بیشتری صورت بگیرد.

سرمربی ماشین سازی تبریز ادامه داد: امروز بازی سنگینی داشتیم. ما روی نقاط ضعف و قوت حریف کار نموده بودیم و بازیکنانم هرچه را که خواستیم، انجام دادند، البته به جز ضربات آخر. ما از دقیقه دو به بعد موقعیت گل داشتیم. همچنین صنعت نفت امروز برای یک امتیاز به میدان آمده بود. این تیم نشان داد که سرعت خوبی در انتقال بازی دارد. امروز هر دو تیم فرصت هایی برای گلزنی داشتند. البته با توجه به اینکه نتوانستیم از فرصت ها استفاده کنیم، این مسئله باعث شد که استرس در عملکرد بازیکنان تأثیر خود را بگذارد و تیم تحت فشار قرار بگیرد.

مهاجری درباره شرایط زمین گفت: با توجه به سُر بودن زمین، توپ لیز می خورد و کنترل بازی سخت بود. به هرحال خدا را شکر که پیروز شدیم و این برد می تواند اعتمادبه نفس تیم را بالا ببرد. امیدوارم بتوانیم اعتماد تماشاگران را هم جلب کنیم و شاهد حضور بیشتر آنها باشیم.

وی توضیح داد: هیچ تیمی نمی تواند در طول 90 دقیقه به یک شکل بازی کند، چرا که حریف هم فشار می آورد. امروز هم خارج از این قاعده نبود. بازیکنان ما عملکرد خوبی داشتند و به جز ضربات ایستگاهی که حریف از بازیکنان خلاق خود استفاده می کرد، توانستیم تیم صنعت نفت را کنترل کنیم و این اتفاق در طول 90 دقیقه رخ داد. ما سخت ترین نوع فوتبال را انتخاب نموده ایم. در واقع می توانیم در زمین خودمان بمانیم و از توپ های بلند استفاده کنیم، اما ترجیح می دهیم که پاسکاری داشته باشیم. امروز هم نسبت به دیدار با استقلال خوزستان 40 درصد پیشرفت داشتیم و فرصت های گل بیشتری هم به دست آوردیم که این موضوع را به فال نیک می گیریم. ما کوشش می کنیم که این شرایط را حفظ نموده و البته همچنان پیشرفت داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در واکنش به این پرسش که چرا خالقی فر به عنوان مهاجم در ترکیب حضور دارد، اما همیشه به عقب برمی شود و به خط هافبک یاری می نماید؟، گفت: بخشی از این شرایط مربوط به ویژگی های این بازیکن و بخشی دیگر نیز خواسته کادر فنی است. در نیمه دوم احسان تأییدی در خط حمله قرار داشت و به خوبی دفاع حریف را تحت فشار گذاشت. به هرحال این نوع بازی خالقی فر هم تاکتیکی است و هم شکل بازی خودش.

مهاجری درباره شرایط تأییدی گفت: ضربه ای که به او وارد شد، باعث شد که او را قبل از سرانجام بازی تعویض کنیم. در واقع اگر این کار را نمی کردیم، باید چند دقیقه سرانجامی را 10 نفره به کار ادامه می دادیم. او همچنان به لحاظ بدنی تحت فشار است، اما تا دو هفته آینده شرایط آرمانی را پیدا خواهد نمود.

وی با اشاره به این موضوع که تیمش موقعیت های گلزنی زیادی را در بازی امروز از دست داد، توضیح داد: ما احتیاج داریم که قدم به قدم جلو برویم و گام های خود را درست برداریم. خدا را شکر که شرایط فعلاً خوب است. تیم ما وقتی به حمله احتیاج دارد، این کار را به خوبی انجام می دهد و می توانیم با تاکتیک های مختلف به میدان برویم.

سرمربی ماشین سازی درباره شرایط یوسف سیدی گفت: او بازیکن خوبی است و روی عملکردش خیلی حساب کردیم، اما هیجان زیادی دارد و به نوعی کودک درونش زنده است. سیدی در دو بازی محبت آمیز قبلی به میدان رفت و امروز هم شرایطش بهتر شده بود و می توانیم در بازی با سپیدرود از او استفاده کنیم. در مورد سالاروند هم باید بگویم که او هم به زمان احتیاج دارد؛ درست مثل سایر بازیکنان تازه وارد. در نهایت اینکه من می خواهم که بازیکنانم پیشرفت نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تبریز، محمدرضا مهاجری: برد ارزشمندی مقابل صنعت نفت کسب کردیم، ما سخت ترین نوع فوتبال را انتخاب نموده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبریز، محمدرضا مهاجری: برد ارزشمندی مقابل صنعت نفت کسب کردیم، ما سخت ترین نوع فوتبال را انتخاب نموده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید