تبعید اکرت، از تیم اول به تیم دوم

در آخرین بازی سلتا در هفته یازدهم لالیگا، نامی از اکرت در فهرست ماجیکویچ به چشم نخورد. او به تیم دوم سلتا که در سطح سوم مسابقات باشگاهی اسپانیا حضور دارد تبعید شد تا برای این تیم بازی کند.

تبعید اکرت، از تیم اول به تیم دوم

به گزارش خبرنگاران ، امیر اسدی، دنیس اکرت، مهاجم ایرانی- آلمانی سلتاویگو را از زمانی می شناسیم که پرچم ایران را در پروفایل اینستاگرام خود قرار داد تا نشان بدهد سرزمین پدری خود را از یاد نبرده است. ازآن به بعد بود که اخبار اکرت را دنبال کردیم تا ببینیم آیا او در لالیگا می تواند یک بازیکن مهم و موفق باشد یا نه؟

در همان ابتدا بحث حضور اکرت در تیم ملی ایران نیز شنیده شد اما کارلوس کی روش هنوز به مهاجم 22 ساله سلتا چراغ سبز نشان نداده و این یعنی فعلا روی دنیس حسابی باز ننموده. همین باعث شده تا اکرت، تمام تمرکز خود را روی موفقیت در لالیگا و ترکیب سلتاویگو بگذارد.

اکرت دو، سه هفته قبل حتی به ترکیب ثابت ستا نیز رسید و 90 دقیقه برای این تیم بازی کرد اما وقتی موفق نشد گل بزند و بازی موثری انجام بدهد، دوباره به نیمکت برگشت تا آسپاس- مهاجم تیم ملی اسپانیا- در ترکیب قرار بگیرد و برای سلتا گل های حساسی به ثمر برساند.

در آخرین بازی سلتا در هفته یازدهم لالیگا، نامی از اکرت در فهرست آنتونیو ماجیکویچ آرژانتینی به چشم نخورد. نه در ترکیب ثابت و نه روی نیمکت ذخیره ها. اکرت به تیم دوم سلتا که در سطح سوم مسابقات باشگاهی اسپانیا حضور دارد تبعید شد تا برای این تیم مقابل لئونه سا بازی کند. دیداری که با نتیجه 3 بر 3 به انتها رسید و البته اکرت باز هم در گلزنی ناکام بود.

دنیس در این بازی، از دقیقه 70 وارد زمین شد اما تعویض او حاصلی نداشت و تیم دوم سلتا نتوانست 3 امتیاز این بازی را به دست بیاورد. اکرت این فصل 3 بار برای تیم دوم سلتا بازی نموده و یک گل هم به ثمر رسانده. این تیم با کسب 16 امتیاز از 11 بازی در رده هفتم جدول واقع شده است. رده ای که به هیچ وجه برای تیم دوم سلتا، مناسب نیست.

اما سلتاویگو در غیاب اکرت و در لالیگا، مقابل رئال بتیس نهاده شد و به تساوی 3 بر 3 رسید. این بازی در استادیوم بنیتو ویلامارین و در حضور 42130 تماشاگر برگزار گردید. ابتدا بتیس با 2 بر صفر پیش افتاد اما سلتا به بازی برگشت و توسط گومز(2 بار) و مندز به 3 گل رسید اما در دقایق انتهای گل تساوی را دریافت کرد تا 2 تیم با کسب یک امتیاز زمین را ترک نمایند.

اکرت این فصل و برای تیم اصلی سلتا در لالیگا، 4 بازی انجام داده و روی هم 238 دقیقه در زمین بوده. آماری که گلزنی، نقطه تاریک آن است و شاید هم به این دلیل سرمربی سلتاویگو ترجیح داده اکرت را به تیم دوم بفرستد و او را اینگونه تنبیه کند.

12

منبع: ایران ورزشی

به "تبعید اکرت، از تیم اول به تیم دوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبعید اکرت، از تیم اول به تیم دوم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید