ترامپ: برای ملاقات با رهبر کره شمالی آماده ام

به گزارش وبلاگ نصرت، رئیس جمهوری آمریکا در جریان مصاحبه ای در شروع سفر آسیایی خود گفت که کاملاً برای ملاقات با رهبر کره شمالی آماده است.

ترامپ: برای ملاقات با رهبر کره شمالی آماده ام

به گزارش وبلاگ نصرت، به نقل از خبرگزاری فرانسه، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در جریان مصاحبه با یکی از شبکه های تلویزیونی ژاپن در پاسخ به این سوال که آیا به دنبال ملاقات با کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی است یا خیر گفت که با چند تن از رهبران آسیایی در جریان سفرش به این قاره ملاقات و مصاحبه می نماید.

رئیس جمهوری آمریکا همچنین ادامه داد: به نظرم این ملاقات و مصاحبه با افراد چیز بدی نیست. با هر کسی که احتیاج باشد ملاقات می کنم. من کاملاً آماده ام و هیچ چیز بدی در این باره نمی بینم.

این اظهارنظرها از سوی ترامپ پس از ماه ها لفاظی های ترامپ و رهبر کره شمالی مطرح شده و کره شمالی به تازگی رئیس جمهوری آمریکا را فردی دیوانه و سالخورده ای پیر توصیف نموده است.

رئیس جمهوری آمریکا نیز رهبر کره شمالی را مرد موشکی کوچک توصیف کرد و قول داد تا در صورت تهدید شدن از سوی کره شمالی، این کشور را با خاک یکسان کند.

به نظر می رسد که اظهارنظرهای جدید رئیس جمهوری آمریکا خلاف پیغام های توییتری وی در ماه گذشته باشد به طوری که وی گفته بود رکس تیلرسون، وزیر امور خارجه آمریکا در کوشش برای مذاکره با رهبر کره شمالی تنها زمان را هدر میدهد.

لفاظی ها میان آمریکا و کره شمالی باعث افزایش تنش در منطقه شده است. ترامپ در جریان سفر خود به آسیا با شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن نیز ملاقات نموده و روز سه شنبه با مون جائه این، رئیس جمهوری کره جنوبی نیز ملاقات می نماید.

وی روز چهارشنبه به چین می رود و روز آدینه در ویتنام خواهد بود.

رئیس جمهوری آمریکا همچنین قرار است یکشنبه در فیلیپین باشد و با مقام های این کشور ملاقات و مصاحبه کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ترامپ: برای ملاقات با رهبر کره شمالی آماده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: برای ملاقات با رهبر کره شمالی آماده ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید