تسریع در ساخت تصفیه خانه فاضلاب قرچک ضروری است

به گزارش وبلاگ نصرت، خبرنگاران/تهران فرماندار قرچک با اشاره به سرازیر شدن فاضلاب از سمت تهران و ری به سمت دشت ورامین گفت: تسریع در ساخت تصفیه خانه فاضلاب قرچک ضروری است.

تسریع در ساخت تصفیه خانه فاضلاب قرچک ضروری است

بهمن خطیبی پیش از ظهر پنجشنبه 24 مهرماه در جلسه بررسی مسائل شهرستان قرچک که با حضور انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران اظهار کرد: فاضلاب سرازیر شده از سمت تهران و ری به سمت دشت ورامین، سلامت آب و خاک این منطقه را به مخاطره انداخته به همین دلیل ضرورت دارد با تخصیص اعتبارات، احداث تصفیه خانه فاضلاب سرعت گیرد.

خطیبی با بیان اینکه همه مسئولان باید کمک کنند پیشرفت روزافزون شهرک صنعتی قرچک حفظ شده و مسائل سرمایه گذاری در آن به حداقل برسد، گفت: قرچک نیازمند افزایش سرانه های بهداشتی و درمانی است، اقدامات خوبی برای بهبود خدمات رسانی در بیمارستان شهید ستاری در حال انجام بوده اما تخت های بیمارستانی باید افزایش یابد.

محسن خرمی شریف، شهردار قرچک نیز در این جلسه گفت: با توافق اجرا شده پروژه ها در حال انجام است و پروژه ها بر اساس توافق دو طرفه انجام می شود.

وی گفت: زمین هایی که برای احداث ایستگاه مترو اختصاص داده شده بود به شهرداری بازگردانده شده تا با استفاده از ارزش افزوده اقدام به تأسیس مجتمع تجاری و ایستگاه راه آهن خواهیم کرد.

شهردار قرچک در پایان بیان نمود: هدف خدمتگزاری به مردم است و راه آهن جمهوری اسلامی ایران نیز باید پروژه های تقاطع محمدآباد و داودآباد را به درستی انجام دهد تا مردم بتوانند هر چه سریع تر این پروژه ها که مدت زمان زیادی بر روی زمین مانده استفاده کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تسریع در ساخت تصفیه خانه فاضلاب قرچک ضروری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسریع در ساخت تصفیه خانه فاضلاب قرچک ضروری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید