تنها تمرین کردن به دوچرخه سواری هم سرایت کرد؟

به گزارش وبلاگ نصرت، مربی تیم ملی دوچرخه سواری گفت: دو رکابزن دعوت شده به تیم ملی اعلام کردند به اردو نمی آیند اما در قهرمانی آسیا شرکت می نمایند که من هم مخالفت کردم و گفتم به اردو نیایند نمی توانیم برای قهرمانی آسیا در خدمتشان باشیم.

تنها تمرین کردن به دوچرخه سواری هم سرایت کرد؟

محمود پراش در گفت و گو با وبلاگ نصرت درباره دلیل کنار گذاشته شدن دو رکابزن سرعتی باسابقه از تیم ملی برای مسابقات پیست قهرمانی آسیا، بیان نمود: آنها را به اردوی تیم ملی دعوت کردیم که بیایند کنار هم کار کنیم اما گفتند اردو نمی آیند و فقط قهرمانی آسیا شرکت می نمایند. از آنجا که مسئولیت تیم با من است و مسئله ای هم پیش بیاید من باید پاسخگو باشم قبول نکردم و گفتم روش من این نیست.

او در پاسخ به این پرسش که با محمد دانشور و احسان خادمی صحبت ننموده که چرا به اردو نمی آیند، گفت: بلی خواستم دلیل قانع نماینده بیاورند. دانشور گفت مصدوم است که خواستم فدراسیون پزشکی ورزشی تایید کند تا مسائل درمانی انجام گردد. ما صحبت های دیگری هم شنیدیم که البته به آنها استناد نکردیم و گفتیم اگر به اردو آمدند که در خدمتشان هستیم اما اگر خواستند خارج از چارچوب کار نمایند نمی توانیم از آنها برای قهرمانی آسیا استفاده کنیم. این در حالی است که همه نفرات به مشهد رفته اند و آنجا تمرین کردند و این نشان می دهد مسائلی که گفتند در حد بهانه بوده است.

پراش در خصوص اینکه گفته شده به دلیل مخالفت با حضور او در تیم ملی این نفرات تصمیم گرفته اند به اردوی تیم ملی نیایند، تاکید نمود: خب من باید کاری نموده باشم که آنها نخواهند بیایند و شاید هم آنها در سال هایی که بودند در رفتارهایشان کاری با مردم نموده اند که الان می ترسند حضور داشته باشند. اما من همواره کوشش نموده ام هر کاری از دستم برآید انجام دهم و کوتاهی ننموده ام. من دنبال منافع خودم نیستم چون منفعتی برایم ندارد طبق وظیفه یاری می کنم تا ملی پوشان نتیجه خوب بگیرند.

مربی تیم ملی دوچرخه سواری در پاسخ به این پرسش که با نیامدن این دو نفر دست او برای قهرمانی آسیا خالی نمی ماند، توضیح داد: نفر خوب نداشته باشیم اعزام نمی کنیم. مجبور نیستم مثل سال های گذشته 11-12 نفر ببرم اما مدالی به دست نیاید. از طرفی در اردوی تیم ملی کسانی که سطح آن ها به تیم ملی و مسابقات بین المللی می خورد باید شرکت نمایند.

او در خصوص حضور در مسابقات قهرمانی آسیا پیست نیز گفت: سال المپیک است و تمام تیم ها با برنامه ریزی می آیند. ما نمی توانیم خیلی متوقع باشیم چون نه امکانات کشورهای دیگر را داریم و نه مسابقاتی که آنها رفته اند را شرکت نموده ایم. الان هم مانند گذشته نیست که تیم های آسیایی کمتر کار نمایند در حال حاضر حتی سنگاپور و تایلند هم به سطح خوبی رسیده اند. اگر ما بتوانیم قبل از قهرمانی آسیا در یکی دو مسابقه شرکت کنیم خوب است. ما دوست داریم مسابقات برویم اما شرایط سخت است و متاسفانه بعضی ها هم کم محبت هستند و درک نمی نمایند. البته داریم برنامه ریزی می کنیم در صورت امکان در کاپ آسیایی تایلند شرکت کنیم و سپس از آنجا راهی کره جنوبی میزبان مسابقات قهرمانی آسیا شویم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تنها تمرین کردن به دوچرخه سواری هم سرایت کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تنها تمرین کردن به دوچرخه سواری هم سرایت کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید