حسین محب اهری: خوب می شوم

می گوید که حالم خوب نیست و ضعف جسمانی زیادی دارم اما وقتی بحث از بازیگری و نقش هایش می گردد یا خودش را مقابل دوربین می بیند، انگار نه انگار در بیمارستان است، صدایش رسا می گردد و چشمانش برق می زند.

حسین محب اهری: خوب می شوم

خبرنگار خبرنگاران، ظهر سه شنبه 13 آذرماه، به عیادت حسین محب اهری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که به دلیل بازگشت مجدد بیماریش از مدتی پیش در بیمارستان لاله تهران بستری شده است، رفت.

صبح با محب اهری تماس گرفتیم، حالش را جویا شدیم و از او اجازه خواستیم تا با عکاس به عیادتش برویم. در زمان ساعت ملاقات به بیمارستان رسیدیم. وقتی به اتاق وارد شدیم، درحال استراحت بود اما با شنیدن صدای ما بیدار شد و با گرمی از ما استقبال کرد.

در مدت زمانی که پیشش بودیم که شاید حدود 30 دقیقه شد، چند نفر از دوستان این هنرمند به عیادتش آمدند، مخصوصا رادیویی ها و شب گذشته هم تئاتری ها و همچنین شهرام کرمی مدیر مرکز هنرهای نمایشی به دیدنش رفته بودند.

دکترش هم به دیدنش آمد، بعد از پرسش و پاسخ های مرسوم بین پزشک و بیمار، به او شرح داد که نمونه گیری از او صورت گرفته است و درحال آنالیز هستند تا مطمئن شوند مسئله ای وجود ندارد.

وقتی کسی از حالش می پرسید، پاسخش شنیدنی بود: مقداری ضعف دارم، خوب می شوم و از هفته آینده حتما سر برنامه ها حاضر خواهم شد. این چنین، امید در کلامش به وفور حس می شد.

و وقتی با دوستانش از نقش هایش چه در سینما و چه گویندگی در رادیو و صبح جمعه می گفت، همه چیز از یادش می رفت و چشمانش از شادی برق می زند.

او با شوخی و طنزی که همیشه در کلامش وجود دارد، می گوید: اینقدر از این دوا و داروها به من می زنند که فکر می کنم اکنون در بدن من فقط دارو است. باید از همان حرکت های فیوزی بزنم تا حساب کار دستشان بیاید.

از حسین محب اهری درباره وضعیت پرداخت هزینه های بیمارستان پرسیدیم، گفت: فعلا هزینه ها را خودم پرداخت می کنم. اولین بار است که با بیمه سلامت کار می کنیم، نمی دانم کدام هزینه ها را بیمه تقبل می نماید.

او همچنین بیان نمود: دکتر معالجم به من گفته شاید تا دوشنبه هفته آینده مرخص شوم اما با این حال باید دوباره معاینه شوم تا دقیقا تعیین گردد.

از حسین محب اهری تقاضا کردیم تا ویدئویی ضبط کنیم تا خودش مستقیم با کسانی که جویای احوال او هستند، صحبت کند، در این ویدئو که زمانش شاید کمتر از یک دقیقه هم شد، انرژی و حسی وجود دارد که با لحظات پیش از ضبط ویدئو قابل مقایسه نیست.

سلام عزیزان من

خیلی دلم برایتان تنگ شده، اما من دست از سرتان بر نمی دارم و به زودی به خدمت می رسم. چاره ای جز تحمل من ندارید. یا باید حرف های مرا در رادیو گوش کنید یا تصویرم را ببینید.

آرزو می کنم هیچ وقت دچار مشکل و بیماری نشوید.

و از این همه احوال پرسی های شما متشکرم

حسین محب اهری از سال 53 وارد حرفه بازیگری شده و بیش از 130 تئاتر و فیلم سینمایی و تلویزیونی داشته است و نزدیک به هفت سال است که دچار سرطان لنف دست است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حسین محب اهری: خوب می شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسین محب اهری: خوب می شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید