خبرنگاران جمع آوری معتادان و برخورد با سارقان مطالبه نخست مردم همدان است

به گزارش وبلاگ نصرت، همدان- خبرنگاران- فرمانده انتظامی استان همدان گفت: جمع آوری معتادان متجاهر از سطح شهر و برخورد جدی و فوری با سارقان اموال مردم مهمترین مطالبه مردم این استان است.

خبرنگاران جمع آوری معتادان و برخورد با سارقان مطالبه نخست مردم همدان است

به گزارش وبلاگ نصرت؛ سردار سلمان امیری روز پنجشنبه در ملاقات با استاندار همدان گفت: در دومین روز کاری بازدید سرزده از بعضی از کلانتری های سطح شهر همدان صورت گرفت و پای درد دل شماری از مراجعه نمایندگان نشستم.

وی اضافه نمود: مهمترین دلیل از این بازید شنیدن دغدغه ها و مطالبات مردم و سعی در برطرف احتیاجها و مسائل آنان است چراکه نیروی انتظامی خادم مردم بوده و هدفش کسب رضایت و اعتماد مردم به عنوان بالاترین سرمایه اجتماعی است.

فرمانده انتظامی استان همدان ادامه داد: نیروی انتظامی هر جا پیروز به انجام کارهای خوب گردد آن را به مردم منعکس می نماید همچنین علت پیروز نبودن در بعضی از حوزه ها را نیز با بیان علل و عوامل آن، با مردم در میان می گذارد.

سردار امیری جولان معتادان متجاهر و بالا بودن سرقت های خرد را از جمله دغدغه های مردم دانست و ابراز امیدواری کرد با فعال کردن مراکز ماده 15 و 16 بتوان چهره شهر را از لوث وجودی معتادان پاک کرد.

وی ادامه داد: به دنبال شیوع کرونا و مرخصی و آزادی زندانیان نگرانی ها درباره بیشتر شدن آمار سرقت افزایش یافت اما پلیس نسبت به دستگیری سارقان و استرداد اموال مسروقه به مالکان آنها کوشش می نماید.

فرمانده انتظامی استان همدان با بیان اینکه احتیاجمند افزایش شمار دوربین پایش تصویری هستیم گفت: با سرمایه گذاری در این حوزه می توان از این ظرفیت برای پیشگیری از جرایم و برقراری امنیت استفاده کرد.

سردار امیری ادامه داد: با وجود فعالیت های انجام شده برای کاهش آمار سوانح جرحی و فوتی در حوزه پلیس راه و راهور اما همچنان احتیاجمند کاهش آمار شمار جانباختگان سوانح رانندگی در این استان هستیم.

وی بیان نمود: بخشی از فعالیت ها باید آموزشی و فرهنگی و بخشی دیگر زیر ساختی باشد که در حوزه زیر ساختی باید با شناسایی نقاط حادثه خیز و ایمن سازی آنها از جمله نصب گاردریل و اصلاح شیب شیروانی و اختلاف ارتفاع نسبت به کاهش سوانح اقدام کرد.

فرمانده انتظامی استان همدان تاکید نمود: 42 درصد از سوانح فوتی، جرحی و خسارتی این استان در راه های روستایی رخ می دهد یعنی با وجود آسفالت راستا روستایی اما به علت بی توجهی به زیر ساخت های مورد احتیاج، زمینه مرگ کاربران از این جاده ها فراهم شده است.

سردار امیری گفت: همدان از نظر امنیتی جزو استان های خوب کشور است که این امنیت پایدار با کوشش اعضای شورای تامین و نیروهای موثر در برقراری امنیت مثل دستگاه قضایی، اطلاعات و سپاه ایجاد شده است.

وی اضافه نمود: همدان هشت هزار شهید تقدیم این انقلاب نموده است و نیروهای خدوم و مخلص ناجا با توسل به شهدا و امام شهدا نسبت به تامین امنیت برای مردم کوشش می نمایند.

سردار امیری اضافه نمود: امنیت یک مجموعه چند وجهی و بین بخشی است و همه گروه ها، سازمان ها و سمن ها در ایجاد آن نقش دارند و می توانند در برقراری امنیت مشارکت نموده و نقش آفرین باشند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران جمع آوری معتادان و برخورد با سارقان مطالبه نخست مردم همدان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران جمع آوری معتادان و برخورد با سارقان مطالبه نخست مردم همدان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید