دوربین آیفون 11 پرو مکس رتبه سوم سایت DxOMark را کسب کرد

به گزارش وبلاگ نصرت، در خصوص اعتبار آزمایش های DxOMark شک و تردید زیادی وجود دارد ولی در هر صورت همچنان نتایج آزمایش های این سایت اهمیت زیادی برای شرکت ها و بعضی از کاربران دارد و به تازگی نتیجه آنالیز دوربین آیفون 11 پرو مکس در این سایت منتشر شده است.

دوربین آیفون 11 پرو مکس رتبه سوم سایت DxOMark را کسب کرد

دوربین این گوشی در سایت DxOMark پیروز به اخذ امتیاز 117 شده و بعد از هواوی میت 30 پرو و شیائومی Mi CC9 پرو پریمیوم در رتبه سوم قرار گرفته است. در زمینه ضبط صدا، ماژول دوربین این گوشی توانسته نمره 71 را به دست بیاورد و به رتبه اول تکیه بزند. در این آنالیز، آیفون 11 پرو مکس مذکور مبتنی بر iOS 13.2 بوده و این یعنی قابلیت Deep Fusion هم برای این امتیاز لحاظ شده است.

در این آنالیز، گستره دینامیک و ثبت جزییات دوربین آیفون 11 پرو مکس مورد ستایش قرار گرفته و علاوه بر این به فوکوس اتوماتیک سریع و چشمگیر بودن ثبات ویدیو اشاره شده است. ضمناً طبق این گزارش، بهبود نویز در تصاویر ثبت شده نسبت به سری آیفون XS تا حد زیادی مشهود است.

در حالت زوم 2 برابری، عکس ها کیفیت خیلی خوبی دارند ولی در هر صورت در این زمینه با شرکت هایی مانند هواوی روبرو هستیم که با داشتن زوم اپتیکال 5 برابری در این رابطه حرف زیادی برای گفتن دارند. در زمینه دقت حالت بوکه، به ضعف دوربین این گوشی نسبت به دیگر پرچم داران اندرویدی اشاره شده است.

آیفون در زمینه فیلمبرداری همچنان حرف زیادی برای گفتن دارد و به لطف ثبت جزییات گسترده در مناطق روشن و تاریک، می تواند ویدیوهای جذابی را ضبط کند. در زمینه فیلمبرداری، دوربین آیفون 11 پرو مکس توانسته نمره 102 را دریافت کند که این یعنی در کنار شیائومی Mi CC9 پرو پریمیوم در رتبه اول قرار گرفته است.

منبع: 9To5Mac

منبع: دیجیکالا مگ

به "دوربین آیفون 11 پرو مکس رتبه سوم سایت DxOMark را کسب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوربین آیفون 11 پرو مکس رتبه سوم سایت DxOMark را کسب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید