دوری یک ماهه پرسپولیس از لیگ برتر

به گزارش وبلاگ نصرت، رسپولیس بعد از بازی 5 آبان مقابل سایپا تا 4 آذر و دیدار با تراکتورسازی که 29 روز بعد از آن خواهد بود، در لیگ برتر بازی نمی کند.

دوری یک ماهه پرسپولیس از لیگ برتر

به گزارش وبلاگ نصرت ، با توجه به در پیش بودن دو دیدار حساس در فینال لیگ قهرمانان آسیا، سازمان لیگ دو بازی لیگ برتری پرسپولیس مقابل ذوب آهن و سپاهان در هفته های یازدهم و دوازدهم را لغو کرد. بدین ترتیب اولین مسابقه ای که تیم برانکو بعد از بازی با کاشیما در فینال لیگ قهرمانان برگزار خواهد نمود، بازی با تراکتورسازی در استادیوم آزادی است که قرار شده 4 آذرماه برگزار گردد.

با این حساب پرسپولیس بعد از بازی 5 آبان مقابل سایپا تا 4 آذر و دیدار با تراکتورسازی که 29 روز بعد از آن خواهد بود، در لیگ برتر بازی نمی کند. البته همین مسئله باعث فشردگی بازی های پرسپولیس تا انتها نیم فصل خواهد شد و تیم برانکو باید هر 4 روز یک بار بازی کند.

هر چند این هم نمی تواند کار سازمان لیگ برای برنامه ریزی بازی های معوقه قرمزها را راحت کند و با توجه به اینکه بخاطر در پیش بودن جام ملت های آسیا از 29 آذر به بعد هیچ مسابقه باشگاهی نباید در کل قاره برگزار گردد، تکلیف سه بازی پرسپولیس مقابل پیکان، ذوب آهن و سپاهان در لیگ برتر و همچنین بازی این تیم با سپیدرود در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی کاملا نامشخص است.

2 – 220

منبع: ایران ورزشی

به "دوری یک ماهه پرسپولیس از لیگ برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوری یک ماهه پرسپولیس از لیگ برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید