رئیس هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت: قطعاً از اسکوچیچ به فیفا شکایت می کنیم، با او طرف حساب هستیم نه فدراسیون فوتبال

به گزارش وبلاگ نصرت، حسن نصراصفهانی، رئیس هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان و سخنگوی این باشگاه تأکید کرد که آنها عدم پرداخت غرامت از سوی اسکوچیچ را از فیفا پیگیری حقوقی خواهند کرد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت: قطعاً از اسکوچیچ به فیفا شکایت می کنیم، با او طرف حساب هستیم نه فدراسیون فوتبال

حسن نصراصفهانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ نصرت درباره مطالبه باشگاه صنعت نفت آبادان از دراگان اسکوچیچ بابت غرامت 140 هزار دلاری پس از عقد قرارداد با فدراسیون فوتبال گفت: آقای اسکوچیچ برای جدایی از صنعت نفت تمام مطلبی که به ما اعلام نمود، بیماری و مسائل خانوادگی بود. مذاکرات زیادی با او داشتیم و قضاوتی هم نداریم که چرا او به تیم ملی رفته است، اما با توجه به مسائلی که برای جدایی بیان کرد، توافقی با او داشتیم.

وی در ادامه اضافه کرد: توافق ما با آقای اسکوچیچ این بود که با توجه به اینکه دلیل جدایی اش بیماری و مسائل خانوادگی است، اگر با تیم دیگری در ایران یا خارج از ایران توافق کرد، به ما غرامت 140 هزار دلاری پرداخت کند. طبق این توافق نامه این مبلغ باید پنج روز پس از عقد قرارداد پرداخت گردد که تا این لحظه پرداخت نشده است.

رئیس هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت و سخنگوی این باشگاه آبادانی درباره واکنش این باشگاه نسبت به عدم پرداخت غرامت از سوی اسکوچیچ گفت: ما کار حقوقی خواهیم کرد و قطعاً به فیفا شکایت می کنیم. از همین امروز هم با انتها مهلت اعلام شده، پیگیری های حقوقی را شروع می کنیم.

نصراصفهانی درباره اینکه گفته می گردد فدراسیون فوتبال در این خصوص با باشگاه صنعت نفت مذاکره خواهد نمود، یادآور شد: در این خصوص با فدراسیون طرف حساب نیستیم و طرف حساب ما آقای اسکوچیچ است. نمی دانم دوستان فدراسیون چطور وارد این مسئله خواهند شد.

وی در واکنش به این مسئله که با توجه به بسته بودن پنجره نقل وانتقالاتی صنعت نفت فدراسیون قصد مذاکره در این خصوص را دارد که پول طلبکاران این باشگاه را به جای غرامت اسکوچیچ پرداخت کند، گفت: پنجره ما بسته شده است که به دلیل مسائل اقتصادی این فصل بود، چون اسپانسرها نتوانستند به ما یاری نمایند و مسائل اقتصادی باعث شد پرداختی به اعضای تیم هم فقط 30 درصد (12 و 18 درصد) باشد. این فصل مسائل اقتصادی زیادی داریم و بسته شدن پنجره نقل وانتقالاتی هم به دلیل یکی دو شکایت کوچک بود. این مسئله را خودمان حل خواهیم کرد و با موضوع غرامت آقای اسکوچیچ یکی نمی کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رئیس هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت: قطعاً از اسکوچیچ به فیفا شکایت می کنیم، با او طرف حساب هستیم نه فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت: قطعاً از اسکوچیچ به فیفا شکایت می کنیم، با او طرف حساب هستیم نه فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید