راکت اینترنت در سال 2019 شرکت های بیشتری تاسیس می کند

به گزارش وبلاگ نصرت، شرکت آلمانی راکت اینترنت، سرمایه گذار آلمانی بسیاری از استارتاپ های کوچک و بزرگ جهان، در سال 2019، تعداد شرکت های بیشتری نسبت به سال 2018 تأسیس خواهد کرد.

راکت اینترنت در سال 2019 شرکت های بیشتری تاسیس می کند

زومیت نوشت: اولیور سامور، مدیر اجرایی راکت اینترنت، برنامه ریزی برای تأسیس شرکت های بیشتر در سال 2019 را تأیید کرد. او در مصاحبه ای با وبلاگ نصرت، این خبر را گفت، اما جزئیاتی از اهداف دقیق یا تعداد شرکت های مورد نظر به زبان نیاورد. البته، در میان برنامه های راکت اینترنت، نام 3 استارتاپ بیش از سایر به چشم می خورد: Expertlead، پلتفرمی که در پیدا کردن فریلنسرها به شرکت ها کمک می کند، B2B Food Group که در زمینه تأمین غذا برای کسب وکارها فعالیت دارد و Instafreight که خدمات رزرو حمل ونقل انجام می دهد.

به هرحال، مدیر اجرایی راکت اینترنت در صحبت های خود به این نکته اشاره کرد که آن ها، برنامه هایی جدی با هدف تأسیس شرکت از استارتاپ های فوق ندارند. به علاوه، او سرمایه ذخیره شرکت را 2 میلیارد یورو اظهار داشت که نشان دهنده عدم جذب سرمایه در سال گذشته است. سامور در ادامه گفت که بازار فناوری با سرعت زیادی حرکت می کند و شرکتش برای تصاحب فرصت های جدید باید سرمایه های بیشتری جذب کند.

راکت اینترنت گفت که سهمش در شرکت های تجارت الکترونیک Global Fashion Group و Jumia، به علاوه 200 استارتاپ شخصی کوچک دیگر، به 1.2 میلیارد یورو می رسد. سامور، سرمایه گذاری در این شرکت ها را 400 میلیون یورو اظهار داشت. به علاوه، او گفت که دو سوم از دارایی های راکت در شرکت های خصوصی، به شرکت های کوچک مربوط می شود.

راکت اینترنت، در شرکت های غذایی HelloFresh و Delivery Hero نیز سهام دارد. همچنین، وبسایت های خدمات نوسازی خانه مانند Westwing و Home24 میزبان آن ها هستند. همه شرکت های مذکور، در سال های گذشته به صورت عمومی در بازارهای سهام عرضه شده اند.

Jumia، پلتفرم تجارت الکترونیکی راکت اینترنت در آفریقا است. آن ها ماه گذشته برای عرضه عمومی سهام در نیویورک اقدام کردند که احتمالا ارزش شرکت را به 1.6 میلیارد دلار یا بیشتر برساند. از دیگر شرکت هایی که احتمالا به زودی در بازار سهام عرضه می شوند نیز می توان Global Fashion Group را نام برد.

منبع: همشهری آنلاین

به "راکت اینترنت در سال 2019 شرکت های بیشتری تاسیس می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راکت اینترنت در سال 2019 شرکت های بیشتری تاسیس می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید