روحانی از مجلس درباره عدم واریز یارانه ها تذکر گرفت

به گزارش وبلاگ نصرت، نمایندگان قزوین و نیشابور در تذکری به رئیس جمهور خواستار این شدند که رئیس جمهور درباره عدم واریز یارانه افرادی که به دلایل نامعلوم یارانه آن ها قطع شده، دستوری صادر کند.

روحانی از مجلس درباره عدم واریز یارانه ها تذکر گرفت

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ نصرت، تذکرات کتبی نمایندگان و مسئولان اجرایی کشور در نشست علنی امروز مجلس (یکشنبه 7 مهر 98) از سوی هیات رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:

نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در تذکری به وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و راه و شهرسازی خواستار تصریح در احداث مسکن کارگران به ویژه کارگران ساختمانی شد.

وی همچنین در تذکری به رئیس جمهور و وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دادگستری و راه و شهرسازی خواستار صدور دستور رسیدگی خاص به حل مسائل مسکن مهر شد و علاوه بر این، ا. ین نماینده مجلس در تذکری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار جلوگیری از صدور مجوز برای اجرای کنسرت و تئاتر های مساله دار شد.

سیده فاطمه ذوالقدر نماینده مردم تهران به اتفاق 5 نفر از دیگر نمایندگان در تذکری به رئیس جمهور خواستار تسریع در رسیدگی به وضعیت حق بیمه جانبازان و ایثارگران شدند.

سید مهدی مقدسی نماینده مردم اراک در تذکری به رئیس جمهور خواستار تسریع در تعیین تکلیف سهامداران عمده شرکت هپکو و آذراب و پرداخت حقوق معوقه این شرکت ها شد.

سید راضی نوری نماینده مردم شوش در تذکری به وزیر نیرو خواستار جلوگیری از افزایش تعرفه های آب بهای کشاورزی نسبت به سال گذشته شد.

حشمت اله نماینده پیشه نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در تذکری به رئیس جمهور خواستار تمدید یکساله امهال وام های مردم مناطق زلزله زده استان کرمانشاه شد.

نورمحمد تربتی نژاد نماینده مردم گرگان در تذکری به وزیر صنعت، معدن و تجارت مطرح نمود که چرا در کشور سیاست ها و رویه های اجرایی و قوانین و مقررات کسب و کار دستخوش تغییرات زیادی می شود.

احمد سالک نماینده مردم اصفهان در تذکری به رئیس جمهور خواستار صدور دستور برای اجرایی و عملیاتی شدن همسان سازی حقوق نیرو های بازنشسته کشوری و لشکری با توجه به مصوبه مجلس در این باره شد و به وزیر آموزش و پرورش لزوم رسیدگی هرچه سریعتر به وضعیت نیرو های حق التدریسی و خرید خدمتی ها در این وزراتخانه و به وزیر صنعت و معدن لزوم اهمیت دادن به تولیدات داخلی و جلوگیری از وارداتی که مشابه آن در داخل تولید می شود را متذکر شد.

سیده حمیده زرآبادی و هاجر چنارانی نمایندگان قزوین و نیشابور در تذکری به رئیس جمهور خواستار صدور دستور عاجل برای واریز یارانه افرادی که به دلایل نامعلوم یارانه آن ها قطع شده، شدند.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در تذکری به وزیر کشور خواستار جلوگیری از برنامه هدفمند حذف نام شهدا از اماکن و خیابان های شهر های کشور شد.

طیبه سیاوشی شاه عنایتی نماینده مردم تهران به اتفاق 21 نفر از نمایندگان در تذکری به وزیر دادگستری خواستار ممانعت جدی از خشکاندن درختان باغ قدیمی به مساحت حدود 20 هزار متر در چیذر شمیرانات شدند.

سید حمیدرضا کاظمی نماینده مردم پلدختر به وزیر کشاورزی لزوم پیگیری جدی درباره پرداخت خسارت به کشاورزان سیل زده در سیل فروردین سال جاری را متذکر شد.

هادی قوامی نماینده مردم اسفراین و 14 نفر دیگر از نمایندگان در تذکری به وزیر اقتصاد خواستار ساماندهی و برنامه ریزی درست در بازار پایه فرا بورس و جلوگیری از کاهش شدید ارزش سهام سهامداران خرد شدند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "روحانی از مجلس درباره عدم واریز یارانه ها تذکر گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روحانی از مجلس درباره عدم واریز یارانه ها تذکر گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید