زیدان: گل اول بروژ خنده دار بود، ترجیح می دهم مثبت فکر کنم

به گزارش وبلاگ نصرت، زین الدین زیدان تنها از نمایش نیمه دوم تیمش در مصاف با نماینده بلژیک رضایت دارد.

زیدان: گل اول بروژ خنده دار بود، ترجیح می دهم مثبت فکر کنم

به گزارش وبلاگ نصرت، زین الدین زیدان پس از تساوی 2 - 2 تیمش در خانه مقابل بروژ در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا از شرایط قهرمان سابق اروپا ابراز نارضایتی کرد.

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید در این باره گفت: ترجیح می دهم فقط به نیمه دوم بازی فکر کنم. نه اینکه از کسب یک امتیاز شادمان باشم، اما اینکه توانستیم واکنش خوبی به دو گل خورده نشان دهیم و کار را مساوی کنیم، رضایتبخش است. نتیجه در مجموع برای ما بد بود، اما در 45 دقیقه نیمه دوم عالی بودیم و به شکل متفاوتی بازی کردیم.

وی اضافه کرد: نباید در خانه سه امتیاز را از دست می دادیم. در نهایت همه دیدید که چقدر بد بازی کردیم. گل اولی که دریافت کردیم، کمی خنده دار بود. بازی را خیلی بد آغاز نکردیم، اما پس از گل تمرکزمان از دست رفت و همین باعث شد تا حریف، ضربه دوم را هم به ما بزند. آنها وقتی گل اول را زدند، شجاع شدند و رو به جلو آمدند. ما نتوانستیم خودمان را پیدا کنیم و گل دوم را هم روی اشتباه خودمان پذیرفتیم. شادمان نیستم، با این حال ترجیح می دهم مثبت فکر کنم.

زیدان خاطر نشان کرد: در بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم یک نیمه برای جبران و تغییر شرایط فرصت داریم و اگر ذهنیت و عملکردمان را تغییر ندهیم، بازی را می بازیم. معتقدم بازیکنان پیغام من را به خوبی گرفتند و با کوشش و تعهد بیشتر توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم. در لیگ قهرمانان جای هیچ اشتباهی نیست. حالا شنبه بازی با گرانادا را پیش رو داریم و باید در بازی بعدی لیگ قهرمانان، گالاتاسرای را شکست دهیم. شرایط ما کمی نامطلوب است و نسبت به هفته اول تغییر چندانی نکرده ایم، اما خوشبین هستم. نگاه مان رو به جلوست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "زیدان: گل اول بروژ خنده دار بود، ترجیح می دهم مثبت فکر کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیدان: گل اول بروژ خنده دار بود، ترجیح می دهم مثبت فکر کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید