سرجان: سعی کردیم نقاط ضعف را رفع کنیم، مشهدی ها به سالن بیایند

به گزارش وبلاگ نصرت، خبرنگاران/خراسان رضوی سرمربی تیم بسکتبال آویژه صنعت پارسا گفت: روی نقاط ضعف تیمم کار کردیم و در مشهد به دنبال برد هستیم.

سرجان: سعی کردیم نقاط ضعف را رفع کنیم، مشهدی ها به سالن بیایند

سرجان ایوانوویچ در گفت وگو با وبلاگ نصرت، در مورد بازی آینده تیمش مقابل شهرداری گرگان اظهار کرد: شهرداری گرگان قدرتمند است، اما ما هم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم. سعی می کنیم با قدرت ظاهر شویم و بازی خوبی را ارائه دهیم تا بتوانیم نتیجه مثبتی هم بگیریم. بارها فیلم بازی با پتروشیمی بندر امام را نگاه و اشتباهات خود را شناسایی کردیم. سعی کردیم در تمرین اشتباهاتی که در این دیدار داشتیم را رفع کنیم. امیدوارم مصدومیت مهدی اسماعیلی هرچه زودتر رفع گردد تا بتوانیم از این بازیکن باارزش و باکیفیت استفاده کنیم.

وی در مورد دو بازیکن مصدوم تیمش شرح داد: همچنین امیدواریم مرتضوی که در بازی قبل به علت مصدومیت بازی نکرد، به بازی با شهرداری گرگان برسد اما در مورد وضعیت مهدی اسماعیلی باید گفت که احتمالا شانسی برای حضور در بازی دوشنبه نخواهد داشت. طی روزهای آینده وضعیت او دقیقا تعیین خواهدشد.

سرمربی تیم بسکتبال آویژه صنعت پارسا با اشاره به جو سالن مسابقه در گرگان و مشهد بیان نمود: از طرفداران می خواهم به سالن بیایند و ما را تشویق نمایند. زمانی که در گرگان بازی می کنیم، حضور پرتعداد تماشاگران حریف، جو خوبی را برای میزبان و فضای سخت و پراسترسی را برای ما می سازد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سرجان: سعی کردیم نقاط ضعف را رفع کنیم، مشهدی ها به سالن بیایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرجان: سعی کردیم نقاط ضعف را رفع کنیم، مشهدی ها به سالن بیایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید