سریال نوروزی آقاخانی به تدوین رسید

به گزارش وبلاگ نصرت، تدوین مجموعه نوروزی نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی به صورت همزمان با تصویربرداری، شروع شده است.

سریال نوروزی آقاخانی به تدوین رسید

به گزارش وبلاگ نصرت و به نقل از سیما فیلم، مهدی فرجی ـ تهیه کننده ـ درباره آخرین اتفاقات این مجموعه تلویزیونی که قرار است عید سال جاری از شبکه یک سیما راهی آنتن گردد، گفت: به دلیل پخش سریال نون خ در نوروز 98، تدوین نیز هم زمان با ضبط توسط شیبان خاقانی شروع شده است.

او یادآور شد: تاکنون 20 درصد از تصویربرداری این مجموعه که آذرماه در لوکیشنی واقع در اطراف تهران شروع شده بود، به انتها رسیده است.

فرجی همچنین درباره محل تصویربرداری سریال نون خ، گفت: گروه همچنان در لوکیشن اطراف تهران ضبط دارد و در ادامه به تهران و شهرستانی دیگر برای تصویربرداری صحنه های انتهای کار می روند.

مجموعه تلویزیونی نون خ به قلم امیر وفایی در 16 قسمت 50 دقیقه ای برای پخش در ایام نوروز 98 از شبکه یک سیما فراوری می گردد.

این سریال داستان نورالدین معتمد و امین، کشاورزان شهری را روایت می نماید که در اثر بروز مسائل مالی شریک تجاری شان فوت نموده و دچار مسائل متعدد می شوند.

سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، فریده سپاه منصور، علی صادقی، هومن حاج عبدالهی، نعیمه نظام دوست، سیروس میمنت، علی صالحی، پاشا جمالی، نسرین مرادی، هدیه بازوند، ندا قاسمی، صبا ایزدپناه، شیدا یوسفی، وحید قاضی زاهد و ... از جمله بازیگران این سریال نوروزی هستند. به زودی بازیگران شناخته شده دیگری نیز به این مجموعه خواهند پیوست.

سعید آقاخانی پیش از این در تلویزیون کارگردانی سریال های عید سال جاری، زن بابا، راه در رو، خوش نشین ها، نقطه سرخط، سارق و پلیس، خروس، روزهای بد، به در، بیمار استاندارد و شب عید را به عهده داشته است.

سایر عوامل اصلی پروژه عبارتند از: حسن مصطفوی (مجری طرح)، امیرمعقولی (مدیرتصویربرداری)، محمد شاهوردی (صدابردار)، عباس عباسی (طراح گریم)،امین جهانی(طراح صحنه)، پگاه ترکی (طراح لباس)، مصطفی تنابنده (دستیارکارگردان)، ساناز بصیر (برنامه ریز)، کوروش جوان (عکاس)، محمدرضا دلنوازی (دستیار فراوری)، مجید لعل سنجیان (مدیرتدارکات)، هادی اعتمادی مجد (مشاور رسانه ای).

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سریال نوروزی آقاخانی به تدوین رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سریال نوروزی آقاخانی به تدوین رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید