سولاری پس از پنجمین برد متوالی رئال: همه جام ها را می خواهیم

به گزارش وبلاگ نصرت، سولاری پس از پنجمین برد متوالی رئال: همه جام ها را می خواهیم

سولاری پس از پنجمین برد متوالی رئال: همه جام ها را می خواهیم

سانتیاگو سولاری، مربی رئال مادرید گفت که تیمش در این فصل برای همه افتخارات موجود خواهد جنگید. رئال در روزهای پیش رو هم ال کلاسیکو را برگزار خواهد نمود و هم دربی را. پس از پیروزی 3 بر صفر رئال برابر آلاوس، این تیم به فاصله دو امتیازی اتلتیکومادرید، تیم دوم جدول رسید و فاصله با بارسلونا را هم به هشت امتیاز کاهش داد. این پنجمین پیروزی پیاپی رئال در تمامی رقابت ها بود. آنها چهارشنبه باید در جام حذفی به مصاف بارسلونا بروند و شنبه هم در استادیوم واندا متروپولیتانو با اتلتیکومادرید بازی خواهند کرد.

سولاری گفت: ما برای همه چیز خواهیم جنگید، مانند همواره، تا خاتمه. امیدواریم این جنگیدن ما تا سرانجام فصل ادامه داشته باشد؛ منظورم این است که به فینال جام حذفی و لیگ قهرمانان برسیم. امروز دیدم بازیکنان مشتاق اند فاصله با بارسلونا را کاهش دهند. مادرید هرگز تسلیم نمی شود. ما همواره کوشش می کنیم پیروز شویم، صرفنظر از اینکه اوضاع در جدول چگونه است. -

از او سوال شد که آیا وینیسیوس 18ساله در فهرست تیم برای بازی با بارسلونا قرار خواهد داشت یا نه؟ سولاری در پاسخ گفت این بازیکن برزیلی که هنگام تعویض شدن با تشویق ایستاده هواداران رئال روبه رو شد، شایسته این تشویق بوده است: من به شما نخواهم گفت چه بازیکنانی را انتخاب می کنم. امروز او عالی بازی کرد و تماشاگران تشویقش کردند. او دارد عالی کار می نماید؛ هم در مسابقات و هم در تمرینات. ما خوشحالیم او را داریم. همواره بازیکنان پخته تری که اطراف او حضور دارند از وی حمایت می نمایند و به او نصیحت می نمایند.

اما هواداران چندان از گرت بیل راضی نبودند که در نیمه اول نمایشی ضعیف داشت. او در پست بال راست بازی می کرد و پس از یک ماه در ترکیب ثابت رئال قرار گرفته بود. سولاری گفت: بیل مدتی دور از میادین بوده و آرام آرام به ضرباهنگی که احتیاج دارد برمی شود. اوضاع او سخت بود. آلاوس خیلی عالی دفاع می کرد. آنها کار را برای ما سخت کردند. ما کوشش کردیم اوضاع را تغییر دهیم. وینیسیوس به راست رفت و گرت به چپ آمد و اوضاع بهتر شد.

منبع: ایران ورزشی

به "سولاری پس از پنجمین برد متوالی رئال: همه جام ها را می خواهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سولاری پس از پنجمین برد متوالی رئال: همه جام ها را می خواهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید