صحبت های شجاع خلیل زاده درباره مسائل مالی و کاهش قیمت بلیت بازی ها

به گزارش وبلاگ نصرت، مدافع پرسپولیس امیدوار است مسئولان قیمت بلیت بازی ها را در شرایط مالی نامساعد کاهش دهند.

صحبت های شجاع خلیل زاده درباره مسائل مالی و کاهش قیمت بلیت بازی ها

به گزارش وبلاگ نصرت، شجاع خلیل زاده درباره پیروزی پرسپولیس مقابل پدیده و صعود به مرحله نیمه نهایی جام حذفی اظهار کرد: خدا را شکر که در هوای سرد، وضع مالی بد و یک بازی سخت به پیروزی رسیدیم. همه مردم در این شرایط مشکلاتی دارند و کوشش کردیم دل آن ها را شاد کنم.

وی ادامه داد: ما در بین مردم زندگی می کنیم. وقیت مردم پول بلیت ندارند به استادیوم بیایند، چه می توان کرد؟ از مسئولان می خواهم پول بلیت بازی ها را کم نمایند تا مردم بتوانند تیم های خود را تشویق نمایند. طرفداران به من پیغام می دهند که بگویید قیمت بلیت ها را کاهش بدهند.

مدافع پرسپولیس یادآور شد: ما شرایط زندگی مردم را می بینیم. شرایط برای همه مردم است. ما کوشش می کنیم با تیم خودمان بهترین نتیجه را بگیریم. اگر طرفداران از ما راضی باشند، به سراغ طلب مان هم می رویم.

او در واکنش به اینکه گفته بود نفت مسجد سلیمان را نمی شناسد، این موضوع برای او حواشی مختلف به وجود آورده است، گفت: مگر می گردد مسجد سلیمان و مردم آنجا را نشناسنم. این مطالب حاشیه است. من هم قول دادم عصبی نشوم.

خلیل زاده در واکنش به رفتار بهنام برزای بعد از زدن ضربه پنالتی به پرسپولیس گفت: به بهنام گفتم این کارها را نکن. یک موقعی طرفداران به خانواده کسی فحش می دهند. دوست ندارم بازیکن فحش ناموسی بخورد. او بازیکن خوبی است.

وی درباره مصدومیت سید جلال حسینی نیز یادآور شد: امیدوارم مصدومیت سید جلال حسینی جدی نباشد و به بازی بعد هم برسد.

مدافع پرسپولیس درباره کری خواندن طرفداران سپاهان برای پرسپولیس نیز گفت: کری خوانی جزئی از فوتبال است. توهین ننمایند، نوکرشان هم هستم. امیدوارم توهین ننمایند. مردم اصفهان خیلی خوب هستند. سپاهان تیم خوبی است. امیدوارم بازی خوبی را ببینم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "صحبت های شجاع خلیل زاده درباره مسائل مالی و کاهش قیمت بلیت بازی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صحبت های شجاع خلیل زاده درباره مسائل مالی و کاهش قیمت بلیت بازی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید