صمد نیکخواه بهرامی بهترین بازی ساز تیم ملی از نگاه فیبا، امتیازآوری که بازی ساز شد

به گزارش وبلاگ نصرت، فدراسیون جهانی بسکتبال در گزارشی کاپیتان تیم ملی ایران را به عنوان بهترین بازی ساز تیم ملی معرفی نموده است؛ بازیکنی که امتیازآوری اش تهدید بود اکنون راهی جدید برای تاثیرگذاری پیدا نموده است.

صمد نیکخواه بهرامی بهترین بازی ساز تیم ملی از نگاه فیبا، امتیازآوری که بازی ساز شد

به گزارش وبلاگ نصرت، فدراسیون جهانی بسکتبال در گزارشی به بهترین بازی سازهای انتخابی جام جهانی در قاره آسیا اشاره نموده که صمد نیکخواه بهرامی کاپیتان تیم ملی به عنوان برترین بازی ساز معرفی گردیده است. صمد نیکخواه بهرامی که همیشه با امتیازآوری هایش شهره عام و خاص بوده و به دلیل توانایی اش در کسب امتیاز مورد توجه قرار می گرفت اکنون به دلیل پاس های منجر به گل خود مورد توجه است.

در گزارش فیبا درباره بهترین بازی سازها و البته صمد نیکخواه بهرامی آمده است:

حیرت آور نیست که اکنون بهترین بازی ساز تیم ملی بسکتبال ایران کسی است که همیشه با امتیازهایش تهدیدی برای حریفان به حساب می آمد؟ صمد نیکخواه بهرامی به خوبی می داند که در 35 سالگی دیگر مثل همیشه نیست و به همین دلیل راه جدیدی پیدا نموده که بتواند به تیم ملی ایران کمک کند. این راه جدید بازی سازی برای دیگر هم تیمی هایش است. او در تمام بازی هایی که در انتخابی جام جهانی به میدان رفته کمتر از 6 پاس منجربه گل ثبت ننموده است و هیچ نشانه ای وجود ندارد که او بخواهد از این روند تاثیرگذارش دور گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "صمد نیکخواه بهرامی بهترین بازی ساز تیم ملی از نگاه فیبا، امتیازآوری که بازی ساز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صمد نیکخواه بهرامی بهترین بازی ساز تیم ملی از نگاه فیبا، امتیازآوری که بازی ساز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید