طارمی: قهرمانی را بی خیال، فعلا ژاپن، رامین گفت، روی مخ داور نرو!

بازیکن تیم ملی می گوید تمرکز ملی پوشان روی بازی با ژاپن است و هنوز به قهرمانی فکر نمی نمایند.

طارمی: قهرمانی را بی خیال، فعلا ژاپن، رامین گفت، روی مخ داور نرو!

به گزارش خبرنگاران، مهدی طارمی پس از پیروزی 3 بر صفر تیم ملی مقابل چین در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های 2019 اظهار کرد: بازی خیلی خوبی بود و همین که توانستیم دل مردم را شاد کنیم، خدا را شکر می کنیم.

او درباره دریافت کارت زرد از داور قطری که منجر به دوکارته شدن او و محرومیت در دیدار مقابل ژاپن در نیمه نهایی جام ملت ها شد، شرح داد: همان طور که دیدید، زمین خوردم. اصلا نمی خواستم تکل بزنم و واقعا لیز خوردم. فکر نمی کنم برخوردم آن قدر شدید بود که داور بخواهد کارت زرد بدهد. اعتراضم هم به همین دلیل بود. شاید ظاهرا برخورد بدی با بازیکن چین داشتم اما فکر نمی کنم برخورد شدیدی بود. در کل مهم نیست که من در بازی بعدی باشم یا نباشم، مهم این است که تمرکز کنیم و با برنامه ریزی خوب، ژاپن را شکست دهیم.

بازیکن تیم ملی درباره دیدار با ژاپن در نیمه نهایی جام ملت ها گفت: ژاپن تیم خوبی است و همواره جزو تیم های مقتدر بوده است. آن ها در جام ها همواره خوب بوده است ولی ما ایران هستیم و ان شاءالله می توانیم آن ها را شکست دهیم.

طارمی در ادامه و در پاسخ به پرسشی درباره موقعیت دروازه خالی که در نیمه نخست بازی با چین از دست داد، خندید!

او در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا داور با بازیکنان ایران مشکل داشت، اظهار کرد: داور قطری بود و بیشتر بازیکنان ما را می شناخت. اول بازی به رامین گفتم که می خواهم به داور بگویم کارت زرد داریم و حواسش باشد که به من کارت زرد ندهد اما رامین گفت که این را نگو و روی مخ او نرو!

بازیکن تیم ملی در سرانجام در پاسخ به این سوال که آیا ایران به قهرمانی نزدیک شده است، شرح داد: فعلا قهرمانی را بی خیال، فقط فکر و ذکرمان ژاپن است. باید ژاپن را ببریم تا به فینال برسیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "طارمی: قهرمانی را بی خیال، فعلا ژاپن، رامین گفت، روی مخ داور نرو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طارمی: قهرمانی را بی خیال، فعلا ژاپن، رامین گفت، روی مخ داور نرو!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید