عدم مشخص تکلیف وضعیت خلازیر

به گزارش وبلاگ نصرت، عضو هیات رییسه شورای شهر تهران در خصوص وضعیت محله خلازیر و عدم معین تکلیف ساماندهی آن تذکر داد.

عدم مشخص تکلیف وضعیت خلازیر

به گزارش وبلاگ نصرت، زهرا نژادبهرام صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود نسبت به وضعیت محله خلازیر در منطقه 19 تذکر داد و گفت: ساماندهی فضاهای بی دفاع شهری و همچنین ساماندهی مشاغل مزاحم و یا دارای آلایندگی از جمله وظایف شهرداری ها است.

وی با بیان این که ناحیه 3 منطقه 19 شامل چهار محله است، گفت: حدود 50 درصد زمین های این ناحیه وقفی است و 37 کوره آجرپزی در آن وجود دارد که تنها هشت کوره ساماندهی شده است، متأسفانه مابقی کوره ها رها شده و فضای ناامنی را برای منطقه ایجاد نموده است به گونه ای که دادستانی برای ساماندهی این زمین ها وارد شده است.

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران با بیان این که خلازیر به قطب ضایعات تجاری بدل شده و دادستانی نیز برای شهرداری تهران وظیفه ای در راستای شناسنامه دار کردن این مکان تا خردادماه در نظر گرفته بود، ادامه داد: به رغم پیگیری هایی که در راستای ساماندهی و مشخص تکلیف محور خلازیر اجرا شده، اما شاهدیم نه تنها این زمین ها مشخص تکلیف نشده، بلکه رها شده است.

وی با بیان این که شرایط کیفیت زندگی در ناحیه 3 منطقه 19 باید بهبود یابد، گفت: شهرداری تهران می بایست نسبت به ساماندهی مشاغل مزاحم اقدام کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "عدم مشخص تکلیف وضعیت خلازیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عدم مشخص تکلیف وضعیت خلازیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید