عضو جبهه پایداری نیستم، 25 نفر از نمایندگان نامه اعتراض به رحیمی را امضاء نموده اند

به گزارش وبلاگ نصرت، عضو فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: نماینده مردم تهران از لفظ جبهه پایداری برای سرکوب مخالفان استفاده کرد که این موضوع درست نیست.

عضو جبهه پایداری نیستم، 25 نفر از نمایندگان نامه اعتراض به رحیمی را امضاء نموده اند

به گزارش ، محمدحسین فرهنگی، نماینده مردم تبریز طی اخطاری در صحن علنی امروز گفت: روز سه شنبه در پی سئوال رحیمی نماینده مردم تهران از وزیر دفاع به بنده نسبت هایی داده شد که نیازمند توضیحات است.

وی تأکید کرد: اصل 45 قانون اساسی می گوید کسی نمی تواند برای اعمال حق خود، اضرار به غیر کند.

رحیمی به دنبال سئوال خود، مذاکرات و مواضع خود مسائلی را عنوان نمود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی توضیح داد: رحیمی در این جلسه اعلام کرد که جمعی از اعضای جبهه پایداری نامه ای را علیه وی امضاء نموده اند، اولاً استفاده از چماق برای سرکوب کسانی که مخالف وی هستند به هیچ وجه درست نیست و بعد جبهه پایداری یک جبهه انقلابی و همسو با نهاد های انقلابی کشور است که باید به آن احترام گذاشت.

فرهنگی اظهار کرد: اینکه با اصطلاح پایداری بر سر کسانی که مخالف هستند بزنیم اقدام درستی نیست، 3 نفر از نمایندگان دور دهم مجلس اکنون عضو جبهه پایداری هستند در صورتی که نامه اعتراض به رحیمی را 25 نفر امضاء نموده اند که ربطی به جبهه پایداری هم ندارد.

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: اعلام شده که من عضو جبهه پایداری هستم در صورتی که بنده عضو این جبهه نیستم لذا نباید امضاء کنندگان این نامه را با یک چوب برانیم و امیدواریم این رویه ادامه پیدا نکند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "عضو جبهه پایداری نیستم، 25 نفر از نمایندگان نامه اعتراض به رحیمی را امضاء نموده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضو جبهه پایداری نیستم، 25 نفر از نمایندگان نامه اعتراض به رحیمی را امضاء نموده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید