فرشاد پیوس: منشا مهاجمی سخت کوش و باکیفیت است، پرسپولیس نباید او را از دست می داد

به گزارش وبلاگ نصرت، فرشاد پیوس، مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که این تیم نباید گادوین منشا را از دست می داد.

فرشاد پیوس: منشا مهاجمی سخت کوش و باکیفیت است، پرسپولیس نباید او را از دست می داد

فرشاد پیوس در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ نصرت در خصوص پیوستن گادوین منشا به استقلال تهران گفت: منشا یک فوتبالیست حرفه ای است و با یک تصمیم حرفه ای به استقلال رفت. طرفداران پرسپولیس هم نباید از پیوستن این بازیکن به استقلال ناراحت باشند، چون فوتبال یک ورزش حرفه ای است و این اتفاقات چیز عجیبی نیست. منشا تصمیم گرفت در جایی بازی کند که به نظر خودش موقعیت خوبی برای او ایجاد می نماید.

معتقدم پرسپولیس نباید این بازیکن را به سادگی از دست می داد.، مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با بیان این جمله ادامه داد: منشا در پرسپولیس عملکرد خوبی داشت و گل های مهمی هم زد. این بازیکن سخت کوش و دونده بود و کیفیت بالایی داشت. منشا مدافعان تیم حریف را هم اذیت می کرد و در پرسپولیس عملکرد خوبی داشت. پرسپولیس نباید گادوین را از دست می داد. البته این نظر من است و به تصمیم و نظر کادر فنی پرسپولیس احترام می گذارم.

پیوس در پاسخ به این پرسش که آیا برانکو در خصوص از دست دادن منشا اشتباه نکرد؟، توضیح داد: به هرحال برانکو سرمربی است و خودش باید در این زمینه صحبت کند. هر مربی سلایق و تفکرات خاص خودش را دارد، ولی به نظر من منشا به درد پرسپولیس می خورد و حیف شد که پرسپولیس این بازیکن را از دست داد. به نظر من منشا خرید خوبی برای استقلال بود و می تواند در این تیم پیروز گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فرشاد پیوس: منشا مهاجمی سخت کوش و باکیفیت است، پرسپولیس نباید او را از دست می داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرشاد پیوس: منشا مهاجمی سخت کوش و باکیفیت است، پرسپولیس نباید او را از دست می داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید