فرنگی کاران برتر 4 وزن نخست تعیین شدند، ایران بدون مدال ماند!

به گزارش خبرنگاران، مصاف مدعیان چهار وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی دنیا امشب در شهر بوداپست مجارستان به سرانجام رسید و ایران هیچ نماینده ای در بین نفرات برتر نداشت.

فرنگی کاران برتر 4 وزن نخست تعیین شدند، ایران بدون مدال ماند!

تنها فرنگی کاری که توانست خود را به دیدار رده بندی برساند سعید عبدولی در وزن 82 کیلوگرم بود که او هم در برابر حریف نامدار ارمنستانی خود باخت و به عنوان پنجمی رسید.

نتایج کشتی گیران کشورمان در چهار وزن نخست به توضیح زیر است:

در وزن 55 کیلوگرم مسلم نادری خادم در دور نخست مقابل نوگزاری تسوروتسومیا دارنده مدال برنز اروپا از گرجستان با نتیجه 6 بر یک باخت و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، نادری خادم از دور رقابت ها حذف شد. در وزن 63 کیلوگرم محسن حاجی پور در مبارزه نخست مقابل جرمن دیاز از پورتوریکو با نتیجه 9 بر صفر پیروز شد وی در دور دوم مقابل دانیر اسماعیل اف دارنده مدال برنز اروپا از مولداوی با نتیجه 7 بر 6 مغلوب گردید و با توجه به شکست این کشتی گیر مقابل تاسمرادوف ازبکستانی، حاجی پور از دور رقابت ها کنار رفت.در وزن 72 کیلوگرم محمدعلی گرایی در دیدار نخست دائه کیون پارک از کره جنوبی را با نتیجه 3 بر یک شکست داد وی در دور دوم با نتیجه 7 بر 2 مقابل مورات داگ از ترکیه به پیروزی رسید و در دور سوم و در مرحله یک چهام نهایی مقابل رسول چونایف قهرمان دنیا و دارنده مدال برنز المپیک از آذربایجان در یک کشتی نزدیک با نتیجه 6 بر 4 باخت و با توجه به شکست چونایف مقابل فرانک استابلر قهرمان دنیا از آلمان، گرایی از دور رقابت ها کنار رفت.در وزن 82 کیلوگرم سعید عبدولی در دور اول ادگار بابایان دارنده مدال نقره اروپا از لهستان را با نتیجه 5 بر 3 و ضربه فنی مغلوب کرد وی در دور دوم مقابل لاشا گوبادزه دارنده مدال برنز دنیا از گرجستان با نتیجه 6 بر 2 و ضربه فنی پیروز شد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. عبدولی در این مرحله در مصاف با رفیق حسین اف قهرمان اروپا از آذربایجان با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این دیدار مقابل امره کوش دارنده مدال برنز دنیا از ترکیه با نتیجه 6 بر 4 باخت و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار مقابل ماکسیم مانوکیان قهرمان دنیا از ارمنستان با نتیجه 3 بر 1 مغلوب و پنجم شد.

رده بندی چهار وزن نخست به توضیح زیر است:55 کیلوگرم: 1- الدانیز عزیزلی (آذربایجان) 2- ژولامان شارشنبکوف (قرقیزستان) 3- اکرم اوزتورک (ترکیه) و نوگزاری تسورتسومیا (گرجستان) ... 15- مسلم نادری خادم (ایران)63 کیلوگرم: 1- استپان ماریانیان (روسیه) 2- المورات تاسمورادوف (ازبکستان) 3- لنور تمیروف (اوکراین) و رحمان بیلیجی (ترکیه) ... 11- محسن حاجی پور (ایران)72 کیلوگرم: 1- فرانک استابلر (آلمان) 2- بالینت کورپاسی (مجارستان) 3- رسول چونایف (آذربایجان) و آیک مناتساکانیان (بلغارستان) ... 9- محمدعلی گرایی (ایران)82 کیلوگرم: 1- پیتر باچی (مجارستان) 2- امره کوش (ترکیه) 3- ماکسیم مانوکیان (ارمنستان) و ویکتار ساسونوفسکی (بلاروس) 5- سعید عبدولی (ایران)

منبع: خبرگزاری مهر

به "فرنگی کاران برتر 4 وزن نخست تعیین شدند، ایران بدون مدال ماند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرنگی کاران برتر 4 وزن نخست تعیین شدند، ایران بدون مدال ماند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید