فعالیت کارخانه بازیافت پسماند در دو پشته دشتروم آغاز می شود

به گزارش وبلاگ نصرت، حسن نگین تاجی گفت: کارخانه بازیافت پسماند در دو پشته دشتروم باید تا شش ماه آینده فعالیت خود را آغاز کند.

فعالیت کارخانه بازیافت پسماند در دو پشته دشتروم آغاز می شود

به گزارش از ،حسن نگین تاجی،رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت : بهداشت محیط در سلامت شهروندان بسیار مؤثر است و در راستای، سلامت شهروندان با نشستی که بامدیران و مسئولان مرتبط با موضوع بازیافت پسماند داشتیم، مقرر شد که کارخانه بازیافت در دوپشته دشتروم راه اندازی شود.

او گفت: مسئله بهداشت عمومی و بهداشت دام و طیور ارتباط مستقیم با سلامت مردم دارد و در راستای رسیدگی به مسائل مربوط به سلامت مردم همواره تلاشی مضاعف خواهیم داشت.

نگین تاجی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه دو مشکل در سطح کلان در زمینه دادرسی ها در سال های قبل وجود داشته است، گفت: این مسائل در بعد آموزشی و کیفیت رسیدگی در پرونده ها است.

او افزود: نقش اصلی را در این موارد قاضی برعهده دارد و چنانچه شیوه آموزش قضاوت مانند رشته های پزشکی، عملی و آموزشی شود، می تواند در اطاله دادرسی بسیار مؤثر باشد.

نگین تاجی افزود: علاوه بر داشتن تحصیلات و تجربه مفید، لازمه کار هر کارشناس داشتن اطلاعات حقوقی برای اظهار نظر کارشناسی در پرونده است و دادگستری استان در این راستا آموزش اختصاصی به کارشناسان ارائه می دهد.

پ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "فعالیت کارخانه بازیافت پسماند در دو پشته دشتروم آغاز می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت کارخانه بازیافت پسماند در دو پشته دشتروم آغاز می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید