قنبرپور: قرار است جام قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام را تا یکشنبه تحویل دهند

به گزارش وبلاگ نصرت، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دیگر باید بازی مقابل نفت مسجدسلیمان را فراموش نموده و به آبادان و دیدار با صنعت نفت فکر کنیم.

قنبرپور: قرار است جام قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام را تا یکشنبه تحویل دهند

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ نصرت, مصطفی قنبر پور بعد از تساوی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان, اظهار اشت: هفته چهارم را پشت سر گذاشتیم و همه شاهد بودند که بازی, بازی دشواری بود. بازیکنان مان هرچه زدند به در بسته خورد. شاید مقداری خستگی باعث شد که نتیجه دلخواه رقم نخورد و بازیکنان نتوانند دل هواداران را شاد نمایند. به هرحال فوتبال همین است. تاکنون دو برد و دو تساوی داشته ایم و باید دیگر این بازی را فراموش کنیم و به بازی هفته آینده مقابل صنعت نفت آبادان فکر کنیم.

وی با بیان اینکه یک تیم قهرمان باید تفکرات بزرگ داشته باشد، گفت: مطمئناً سعی مان این است که هفته آینده در آبادان یک بازی منطقی داشته باشیم, چرا که آنها میزبان هستند و یک تیم دشوار کوش. بعد از بازی با صنعت نفت باید در لیگ قهرمانان آسیا به میدان برویم که امیدوارم با یک برد و کسب سه امتیاز با روحیه ای مضاعف به مصاف الدحیل برویم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه چه زمانی قرار است جام قهرمانی سوپرجام به پرسپولیس اهدا گردد، مطرح کرد: دیشب از سوی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال تماسی با گرشاسبی گرفته گردیده و قرار است تا جام را تا روز یکشنبه تحویل باشگاه بدهند.

قنبرپور در واکنش به این سؤال که آیا قرار است این جام را بدون هیچ مراسمی به پرسپولیس بدهند، اشاره نمود: چیزی که من از آن خبر دارم این است که تا یکشنبه قرار است جام را تحویل بدهند، هرچند ممکن است مراسمی باشد، اما من از آن بی اطلاع هستم. قطعاً سازمان لیگ و فدراسیون برای این مورد برنامه هایی خواهند داشت.

وی در ادامه با اشاره به دیدار پرسپولیس از الدحیل قطر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا توضیح داد: به نظر من همه مستحضر هستند که ما چهار بازیکن کلیدی مان را از دست داده ایم، اما چیزی که شاهد آن هستیم، یکدلی بچه هاست. پرسپولیس یک تیم است و بچه ها می دانند که شرایط چطور است و در چه تیمی بازی می نمایند. مطمئناً کوشش می کنیم نام بزرگ پرسپولیس را حفظ کنیم. شاید در بازی رفت مقابل این تیم آن روی فوتبال خودش را به ما نشان دهد و آنجا هم نتیجه خوبی کسب کنیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس راجع به این سؤال که آیا بازیکنان پرسپولیس به مشکلات مالی اعتراض داشتند که بعد از این بازی حاضر به انجام مصاحبه نشدند، یادآور شد: گرشاسبی دیشب در اردوی تیم حضور پیدا کرد و با بچه ها صحبت کرد. قرار شد تا دوشنبه مقداری از مطالبات بازیکنان پرداخت گردد تا همه بازیکنان به آرامش فکری برسند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قنبرپور: قرار است جام قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام را تا یکشنبه تحویل دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قنبرپور: قرار است جام قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام را تا یکشنبه تحویل دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید