لیگ NBA، پیروزی لیکرز در خانه، برد دالاس به قیمت یک دندان شکسته!

به گزارش وبلاگ نصرت، تیم لس آنجلس لیکرز در بیست و سومین بازی خود در لیگ NBA مهیمان خود فینیکس سانز را شکست داد.

لیگ NBA، پیروزی لیکرز در خانه، برد دالاس به قیمت یک دندان شکسته!

به گزارش وبلاگ نصرت ، در دیدارهای صبح امروز (دوشنبه) لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا، تیم لس آنجلس لیکرز با 22 امتیاز لبران جیمز و 23 امتیاز کایل کوزما مقابل میهمان خود فینیکس سانز به پیروزی رسید و تعداد پیروزی های خود را به 14 در مقابل 9 شکست رساند. تایسون چندلر نیز 3 امتیاز و 11 ریباند برای لیکرز در مقابل تیم سابقش سانز داشت.

در بازی دیگری که در سالن امریکن ایرلاینز شهر میامی برگزار گردید، تیم میزبان با 23 امتیاز، 20 ریباند و 3 دفاع حسن وایتساید، مقابل یوتا جز به پیروزی رسید اما عامل برتری میامی هیت، 2 پرتاب آزاد دواین وید در فاصله 3.2 ثانیه به انتها بازی بود. میامی در ابتدای بازی 20 بر صفر از حریف پیش بود. یوتا تا کنون 16 بازی خارج از خانه و تنها 8 بازی در سالن اختصاصی خود انجام داده است.

تیم دالاس موریکس هم در سالن اختصاصی خود با اختلاف 4 امتیاز مقابل لس آنجلس کلیپرز به پیروزی رسید. دی آندری جوردن 16 امتیاز و 23 ریباند برای دالاس در این بازی کسب کرد.

اتفاق دردآور این بازی، برخورد شدید آرنج پاتریک بیورلی، بازیکن کلیپرز با دهان دنیس اسمیت، گارد جوان تیم دالاس بود که باعث شکستن دندان این بازیکن و افتادن آن به کفپوش سالن شد.

نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ NBA به توضیح زیر است:

فینیکس 96 - لس آنجلس لیکرز 120نیواورلینز 119 - شارلوت 109 یوتا 100 - میامی 102 ممفیس 95 - فیلادلفیا 103 لس آنجلس کلیپرز 110 - دالاس 114 پورتلند 118 - سان آنتونیو 131

در انتها بازی های امروز، تورونتو رپتورز با 20 پیروزی و 4 شکست در صدر کنفرانس شرق و دنور ناگتس نیز با 15 پیروزی و 7 شکست در صدر کنفرانس غرب قرار دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ NBA، پیروزی لیکرز در خانه، برد دالاس به قیمت یک دندان شکسته!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ NBA، پیروزی لیکرز در خانه، برد دالاس به قیمت یک دندان شکسته!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید