محدودیت های ترافیکی جاده های شمال در تعطیلات خاتمه هفته

به گزارش وبلاگ نصرت، مرکز مدیریت راه های کشور محدودیت های ترافیکی جاده های شمال را از روز چهارشنبه 19 تیر تا شنبه 22 تیر اظهار داشت.

محدودیت های ترافیکی جاده های شمال در تعطیلات خاتمه هفته

وبلاگ نصرت: بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه ها تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه تا ساعت 6 روز شنبه 22 تیر از جاده های کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و جاده تهران - سمنان - مشهد و برعکس ممنوع است.

تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت های ضروری در راستا مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز آدینه تا 2 بامداد روز شنبه 22 تیر از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 روز آدینه تا 2 بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

همچنین تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از جاده کرج - چالوس و برعکس کماکان ممنوع است.

در جاده هراز نیز تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

تردد همه انواع کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه و همچنین از ساعت 6 تا 24 روزهای پنجشنبه و آدینه از جاده هراز ممنوع است.

در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت های مقطعی از راستا شمال به جنوب یا جنوب به شمال جاده های هراز و کرج - چالوس اعمال خواهد شد.

تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز آدینه مورخ در جاده آستارا-اردبیل ممنوع است.

منبع: چمدان

به "محدودیت های ترافیکی جاده های شمال در تعطیلات خاتمه هفته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت های ترافیکی جاده های شمال در تعطیلات خاتمه هفته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید