مدال برنز کاراته وان مراکش بر گردن اباذری،خاکسار و عباسعلی، پورشیب به مدال نرسید

به گزارش وبلاگ نصرت، صالح اباذری، طراوت خاکسار و حمیده عباسعلی به مدال برنز رقابت های لیگ جهانی کاراته وان در مراکش دست یافتند.

مدال برنز کاراته وان مراکش بر گردن اباذری،خاکسار و عباسعلی، پورشیب به مدال نرسید

به گزارش وبلاگ نصرت، در دیدارهای رده بندی سومین مرحله لیگ برتر کاراته وان مراکش، نمایندگان ایران صاحب 3 مدال برنز شدند. تا ساعاتی دیگر نیز علی اصغر آسیابری و سجاد گنج زاده برای کسب مدال طلا به مصاف حریفانشان می روند.

در وزن 55- کیلوگرم، طراوت خاکسار در دیدار رده بندی پیروز شد با نتیجه 2 بر صفر سارا یامادا از ژاپن را شکست دهد و صاحب مدال برنز این وزن گردد.

خاکسار در مبارزات خود تا پیش از رسیدن به دیدار رده بندی ابتدا 6 بر صفر از سد حریف ژاپنی گذشت، سپس مقابل نماینده آلمانی پس از تساوی 2 بر 2 در وقت قانونی مبارزه با قانون سنشو پیروز شد. در سومین دیدار 7 بر 2 حریف ایتالیایی را شکست داد. در مبارزه چهارم پیروز شد 2 بر صفر بر حریف بلغارستانی غلبه کند و به نیمه نهایی راه یابد.

او در نیمه نهایی 6 بر 3 مقابل حریف اوکراینی باخت و به دیدار رده بندی رفت.

در مبارزه رده بندی وزن 68+ کیلوگرم بانوان، حمیده عباسعلی مقابل آیاکا سایتو ژاپنی به فزونی 4 بر صفر رسید و مدال برنز این وزن را در سومین مرحله لیگ برتر مراکش از آن خود کرد.

او ابتدا بر نماینده بلژیک 2 بر صفر غلبه نموده بود. در بازی دوم مقابل حریف ژاپنی پس از تساوی 2 بر 2 با قانون سنشو برنده تاتامی شد. در سومین مبارزه مقابل کاراته کایی از ترکیه نهاده شد و 3 بر صفر نتیجه را واگذار کرد و به گروه شانس مجدد رفت و پیروز شد در اولین دیدار حریف کره ای را 8 بر صفر شکست دهد و سپس 2 بر صفر بر نماینده فرانسه پیروز شد و به مبارزه رده بندی رسید.

در رده بندی وزن 84+ کیلوگرم، صالح اباذری مقابل طاها تارک محمود از مصر نهاده شد و 2 بر صفر بر این کاراته کا غلبه کرد و به مدال برنز رسید.

او در مبارزات روز گذشته اش ابتدا نماینده تایلند را در نخستین مبارزه شکست داد. سپس حریف مجارستانی را 3 بر صفر شکست داد. در سومین مسابقه حریف هلندی را 7 بر صفر مغلوب کرد و به نیمه نهایی رفت.

اباذری در نیمه نهایی 3 بر یک نتیجه را به سجاد گنج زاده واگذار کرد به دیدار رده بندی راه یافت.

در وزن 84- کیلوگرم، ذبیح الله پورشیب کاپیتان تیم ملی در مبارزه رده بندی به مصاف اوگور آکتاش ترکیه ای رفت و 6 بر 2 نتیجه را واگذار کرد و از رسیدن به مدال بازماند.

پورشیب پس از استراحت در دور نخست، ابتدا حریفی از چین تایپه را 2 بر یک شکست داد. در ادامه کاراته کایی از فرانسه را 3 بر 2 مغلوب کرد و در مقابل ریاتارو آراگای ژاپنی دارنده یک طلا و 2 نقره دنیا 4 بر یک نتیجه را واگذار کرد و به جدول شانس مجدد رفت.

پورشیب در این گروه با نتیجه 5 بر یک از سد کاراته کا آذربایجانی گذشت و به دیدار رده بندی راه یافت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مدال برنز کاراته وان مراکش بر گردن اباذری،خاکسار و عباسعلی، پورشیب به مدال نرسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدال برنز کاراته وان مراکش بر گردن اباذری،خاکسار و عباسعلی، پورشیب به مدال نرسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید