مقاله: سفر به کانادا در زمان همه گیری ویروس کرونا (بازدیدکنندگان)

به گزارش وبلاگ نصرت، اگر در این زمان شما واجد شرایط سفر به کانادا هستید، احتیاج است این مطلب را به سفارت این کشور اعلام کنید تا پرونده شما در اولویت بالاتری برای آنالیز قرار بگیرد. آن چه که احتیاج است انجام دهید به این بستگی دارد که آیا تا همین حالا تقاضای ویزای خود را ارائه داده اید یا نه.

مقاله: سفر به کانادا در زمان همه گیری ویروس کرونا (بازدیدکنندگان)

شهروندان کشورهای خارجی می توانند به کانادا سفر نمایند، تنها در صورتی که واجد شرایط باشند. محدودیت ها و شرایط بسته به این که شما از چه مبدایی قصد ورود به کانادا را دارید متفاوت خواهند بود.

توجه کنید حتی اگر در حال حاضر شما یک ویزای بازدیدنماینده معتبر (مانند ویزای توریستی کانادا) دارید، ممکن است نتوانید در این زمان به این کشور سفر کنید و تضمینی برای اعطای اجازه ورود شما به کشور وجود ندارد. آنالیز تقاضاها ادامه دارد، در نتیجه وقتی محدودیت ها برداشته شدند، شما می توانید آماده سفر شوید.

حتی اگر در حال حاضر واجد شرایط سفر به کانادا نیستید، می توانید برای دریافت ویزای کانادا از جمله ویزای توریستی کانادا درخواست ارائه دهید. اگر با درخواست شما موافقت شد و ویزا برایتان صادر شد، باید تا زمان برداشته شدن محدودیت های مسافرتی صبر کنید.

به خاطر تاثیرات ویروس کرونا، آنالیز درخواست های ویزای کانادا به صورت معمول انجام نمی گردد و سفارت این کشور نمی تواند زمان دقیقی را در خصوص آنالیز تقاضاها اعلام کند. با هدف این که آنالیز درخواست های افرادی که واجد شرایط سفر به کانادا هستند با اولویت بالاتری انجام گردد، نحوه ارائه درخواست ویزای کانادا به صورت موقت تغییر نموده است.

منبع مقاله: سفر به کانادا در زمان همه گیری ویروس کرونا (بازدیدنمایندگان)

به "مقاله: سفر به کانادا در زمان همه گیری ویروس کرونا (بازدیدکنندگان)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: سفر به کانادا در زمان همه گیری ویروس کرونا (بازدیدکنندگان)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید