مهاجری: دو امتیاز را در سیرجان جا گذاشتیم

به گزارش وبلاگ نصرت، سرمربی نساجی قائم شهر گفت: بعد از گل نخست، یک لحظه غفلت کردیم و گل تساوی را خوردیم و دو امتیاز را در سیرجان جا گذاشتیم.

مهاجری: دو امتیاز را در سیرجان جا گذاشتیم

به گزارش وبلاگ نصرت، رضا مهاجری بعد از تساوی یک بر یک تیمش مقابل گل گهر سیرجان در هفته نخست لیگ برتر گفت: به دو تیم خسته نباشید می گویم. به تمشاگرانی که از قائم شهر تا سیرجان سفر کردند هم خسته نباشید می گویم. هر دو، تیم خود را تشویق کردند. من به تیم گل گهر احترام می گذارم ولی ما به اهدافی که می خواستیم رسیدیم. گل گهر هم در استراتژی خود به گل رسید. ما نمی خواستیم گل بخوریم.

وی ادامه داد: می دانستیم نقطه قوت گل گهر در خط حمله واقع شده است اما یک لحظه غفلت کردیم و دو امتیاز را در سیرجان جا گذاشتیم. ما خوب بازی کردیم. از دقیقه یک تا نود سوار بازی بودیم. بعد از گلی که زدیم، یک لحظه دچار غفلت شدیم.

سرمربی نساجی قائم شهر با تمجید از عملکرد تیم داوری گفت: تیم داوری خیلی خوب عمل کرد. به نظر عملکرد داوران سال جاری بهتر شده است. باید از داوران حمایت کرد. داور هم مانند من و هر کس دیگری جایز الخطا هستند. به تیم داوری خسته نباشید می گویم.

وی ادامه داد: جا دارد از فدراسیون فوتبال تشکر کنم که به رغم مشکلاتی که بعضی از تیم ها داشتند، مساعدت کرد و تنور لیگ برتر داغ شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مهاجری: دو امتیاز را در سیرجان جا گذاشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجری: دو امتیاز را در سیرجان جا گذاشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید