میشیچ: آمادگی بازیکنان تیم ملی والییال شگفت زده ام کرد، اسفندیار و محمودی سنگین ترین وزنه ها را می زنند

به گزارش وبلاگ نصرت، مربی بدنساز تیم ملی والیبال گفت: بازیکنان تیم ملی بسیار آماده هستند و من از میزان آمادگی بدنی آنها در این مقطع زمانی شگفت زده شدم.

میشیچ: آمادگی بازیکنان تیم ملی والییال شگفت زده ام کرد، اسفندیار و محمودی سنگین ترین وزنه ها را می زنند

دانیل میشیچ در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ نصرت در خصوص شرایط بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی والیبال، پیش از اعزام به مسابقات انتخابی المپیک 2020 گفت: بازیکنان بسیار آماده هستند و من از میزان آمادگی بدنی آنها در این مقطع زمانی شگفت زده شدم.

مربی بدنساز تیم ملی والیبال گفت: بر خلاف تورنمنت های گذشته که ما کارمان را از صفر شروع می کردیم، در این مسابقات، بازیکنان از تیم های باشگاهی خود به اردوی تیم ملی ملحق شدند و ما کمی از برنامه پیش بودیم. وظیفه من ارتقاء سطح فعلی بازیکنان و حفظ آن تا انتها تورنمنت است. خوشبختانه هیچ مصدومی نداریم و همه با قدرت در هنگام بدنسازی به تمرین مشغول هستند.

وی ادامه داد: من تمام کوششم را خواهم کرد تا ملی پوشان با بدنسازی مناسب در طول مسابقات انتخابی المپیک دچار افت فیزیکی نشوند و با قدرت به کار خود ادامه دهند. تورنمنت بسیار مهمی پیش روی ماست و همه باید در آماده ترین شکل ممکن باشیم.

میشیچ توضیح داد: امیرحسین اسفندیار و شهرام محمودی معمولاً سنگین ترین وزنه ها در تمرین را می زنند. علی شفیعی و سعید معروف هم به نسبت، وزنه های سنگینی را در تمرین مورد استفاده قرار می دهند. در مجموع من از همه راضی هستم چون تک تک بازیکنان کوشش خود را در تمرین می نمایند. البته نمی توان آنها را از این طریق مقایسه کرد چون ساختار بدنی متفاوتی دارند.

او در خصوص شرایط آمادگی سعید معروف گفت: درست است که مسابقات باشگاهی چین شروع نشده و او مثل سایر بازیکنان از میانه لیگ و کوران مسابقات به تیم ملی ملحق نشد ولی او کاملاً شاداب و سرحال به تیم ملی آمد و از نظر ذهنی و بدنی کاملاً است. او مصدومیت جزیی زانو دارد که چندان مهم نیست. من از شرایط او کاملاً راضی هستم.

به گزارش وبلاگ نصرت، تیم ملی والیبال ایران خود را برای حضور در رقابت های انتخابی المپیک که از 17 تا 22 دی ماه در کشور چین برگزار می گردد، آماده می نماید و در مرحله گروهی این رقابت ها، با تیم های چین، قزاقستان و چین تایپه همگروه است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "میشیچ: آمادگی بازیکنان تیم ملی والییال شگفت زده ام کرد، اسفندیار و محمودی سنگین ترین وزنه ها را می زنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میشیچ: آمادگی بازیکنان تیم ملی والییال شگفت زده ام کرد، اسفندیار و محمودی سنگین ترین وزنه ها را می زنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید