نمایشگاه سال جاری کتاب تهران 3.5 میلیارد تومان پرخرج تر از پارسال

به گزارش وبلاگ نصرت، موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران هزینه های برگزاری سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را در بخش های مختلف منتشر کرد که در جدول مربوطه، هزینه های هر بخش به صورت مجزا و در مقایسه با نمایشگاه سال قبل منتشر گردیده است.

نمایشگاه سال جاری کتاب تهران 3.5 میلیارد تومان پرخرج تر از پارسال

بر اساس این فهرست، در مجموع سال جاری بالغ بر 14 میلیارد و 600 میلیون تومان برای برپایی نمایشگاه هزینه گردیده است که در مقایسه با هزینه بالغ بر 11 میلیارد تومانی نمایشگاه سی ام، شاهد حدود 3.5 میلیارد تومان افزایش در هزینه های برگزار نمایشگاه بودیم.

همچنین بر اساس این گزارش، دوره سی و یکم این نمایشگاه نسبت به دوره سی ام، بالغ بر یک میلیارد و 600 میلیون تومان در حوزه وجوه دریافتی غرفه ها و منابع درآمدی نمایشگاه، رشد را تجربه نموده است.

برای دریافت صورت هزینه های سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و مقایسه آن با هزینه های نمایشگاه سی ام، می توانید اینجا را کلیک کنید.

به گزارش مهر، این چهارمین سال پیاپی است که هزینه های برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به صورت رسمی منتشر می گردد؛ در اواخر سال 1394 و پس از حدود 10 ماه از انتها بیست و هشتمین دوره این نمایشگاه، هزینه های برگزاری آن اعلام گردیده بود که معادل 125 میلیارد و 600 میلیون ریال بود.

مقایسه رقم کلی (مجموع) هزینه های چهار دوره اخیر نمایشگاه بین المللی کتاب تهران یعنی تنها دوره هایی که هزینه های برگزاری آن به صورت رسمی اعلام گردیده است، نشان می دهد که هزینه برگزاری دوره بیست و هشتم از دوره بیست و نهم (سال بعد از آن) بیشتر بوده و هزینه برگزاری دوره سی ام هم از هر دو دوره بیشتر بوده است. این در حالی است که هزینه برگزاری نمایشگاه سال جاری از هر سه دوره قبل از آن، به مراتب بیشتر بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نمایشگاه سال جاری کتاب تهران 3.5 میلیارد تومان پرخرج تر از پارسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه سال جاری کتاب تهران 3.5 میلیارد تومان پرخرج تر از پارسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید