هیچ یک از سایت های تاریخی برای بازدید مشکل ندارند

به گزارش وبلاگ نصرت، معاون گردشگری با اغاز بارش ها در نوار شرقی کشور، و تداوم جریان سیلاب در بعضی استان های غربی بیان کرد: هیچکدام از سایت ها، جاذبه های تاریخی، طبیعی و مقاصد گردشگری و مراکز خدمات رسانی گردشگری کشور مسئله ای برای بازدید ندارند و در حال حاضر آمادگی برای پذیرش گردشگران داخلی و خارجی وجود دارد.

هیچ یک از سایت های تاریخی برای بازدید مشکل ندارند

به گزارش وبلاگ نصرت به نقل از روابط عمومی معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، ولی تیموری گفت: با توجه به برنامه ریزی بعضی هموطنان در قالب تورهای مسافرتی و یا به صورت انفرادی برای سفر در فصل بهار و همچنین تورهای پیش بینی شده برای ورودگردشگران خارجی، تاسیسات گردشگری اعم از واحدهای اقامتی، پذیرایی و تفریحی در سراسر کشور آماده ارائه خدمات به مسافران هستند.

وی تاکید نمود: هیچ کدام از سایت ها، جاذبه های تاریخی، طبیعی و مقاصد گردشگری و مراکز خدمات رسانی گردشگری کشور مسئله ای برای بازدید ندارند و در حال حاضر آماده پذیرش مسافران هستند.

تیموری با بیان این که شرایط ناپایدار جوی، بعضی از نقاط کشور را در وضعیت هشدار قرار می دهد، از هموطنان و دفاتر خدمات مسافرتی خواست تا پیش از انجام سفر نسبت به کسب اطلاعات درباره وضعیت راه ها و شرایط جوی از سازمان های متولی اقدام و برای انجام سفر برنامه ریزی نمایند.

معاون گردشگری با تاکید بر آمادگی تاسیسات گردشگری بر ارائه خدمات به گردشگران، اظهار کرد: از تمام هموطنان دعوت می گردد فرصت سفر در ایام پیش رو را غنیمت شمرده و سفرهای بهاری مطلوب را تجربه نمایند.

تیموری یک هفته پیش میزان خسارت واردشده از سیل در تاسیسات گردشگری را 150 میلیارد تومان برآورد نموده بود. او معتقد است حجم خسارت ها با توجه به ضرر اقتصادی که بعضی تاسیسات گردشگری متحمل شده اند، بیشتر از رقمی بوده که اعلام نموده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "هیچ یک از سایت های تاریخی برای بازدید مشکل ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ یک از سایت های تاریخی برای بازدید مشکل ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید