وضعیت موسوی پیش از مسابقه معین می گردد، ریسک نمی کنیم

به گزارش وبلاگ نصرت، خبرنگاران: پزشک تیم ملی والیبال از کوشش برای مداوای سید محمد موسوی تا شروع مسابقه با ایتالیا اطلاع داد.

وضعیت موسوی پیش از مسابقه معین می گردد، ریسک نمی کنیم

به گزارش وبلاگ نصرت و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، سید محمد موسوی مدافع وسط تیم ملی والیبال کشورمان در دیدار دیروز (شنبه) مقابل آمریکا از ناحیه مچ پا دچار آسیب دیدگی و از زمین خارج شد و پس از خاتمه این دیدار جهت عکس برداری همراه پزشک تیم به بیمارستان منتقل شد.

دکتر افروزی پزشک و فیزیوتراپ تیم ملی در مورد وضعیت این بازیکن برای دیدار امشب (یک شنبه) مقابل ایتالیا گفت: با توجه به عکس برداری و معاینات صورت گرفته، خوشبختانه شکستگی در پای سید وجود ندارد ولی دچار کشیدگی تاندون تیبیایس قدامی و لیگامان ATF مچ پای راست شده است.

او اضافه کرد: دیشب پس از بازی مراحل درمان خوبی را پشت سر گذاشتیم. امروز صبح هم یک تمرین سبک 30 درصدی با هم انجام دادیم و در حال حاضر نیز تمام کوشش خود را برای درمان وی تا قبل از بازی ادامه می دهیم و در صورت پاسخ مناسب درمان و عدم ریسک برای سلامتی مچ پا مجوز بازی به او خواهیم داد در غیر این صورت به هیچ عنوان در این خصوص ریسک نمی کنیم و این موضوع در لحظات پیش از شروع مسابقه معین خواهد شد.

منبع: تسنیم

به "وضعیت موسوی پیش از مسابقه معین می گردد، ریسک نمی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وضعیت موسوی پیش از مسابقه معین می گردد، ریسک نمی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید