پبروانی: تساوی عادلانه بود، از تعویض بازیکنان سرشناس تراکتورسازی نمی ترسیم

به گزارش وبلاگ نصرت، مربی تراکتورسازی می گوید نتیجه نهایی دیدار تیمش مقابل پدیده مشهد عادلانه بوده است.

پبروانی: تساوی عادلانه بود، از تعویض بازیکنان سرشناس تراکتورسازی نمی ترسیم

به گزارش وبلاگ نصرت، امیرحسین پیروانی مربی تراکتورسازی تبریز در نشست خبری پس از تساوی تراکتورسازی و پدیده اظهار کرد: با توجه به اینکه 7 هفته از مسابقات لیگ گذشته، تیم ها شناخت خوبی از هم پیدا نموده اند و ما نیز از این قاعده مستثنی نبودیم و شناخت خوب و کاملی داشتیم.

وی اضافه کرد: بازی سختی در برابر پدیده داشتیم، پدیده تیمی خوب به همراه کادرفنی با دانش است که در حداقل زمان به دروازه حریف نزدیک می گردد. سعی کردیم با بستن یک سوم میانی به خوبی این مهم را کنترل کنیم.

پیروانی توضیح داد: روی یکی دو موقعیتی که داشتیم، اگر کمی بادقت تر و خوش شانس تر بودیم، قطعا به گل می رسیدیم. سعی کردیم نیمه اول بازی را کنترل کنیم . تساوی فکر می کنم عادلانه بود.

وی در خصوص ترس کادرفنی موقت تراکتورسازی برای تعویض بازیکنان سرشناس تیمش گفت: این موضوع را قبول ندارم. توضیح وظایف بازیکن و تمرینات هفتگی تیم را نمی دانید. به این جمع بندی رسیدیم که آنها کارآیی لازم را داشتند و شجاعی عملکرد خوبی داشت . امیدوار بودیم وی با پاس های طلایی گره گشا باشد ولو اینکه خوب هم پاس داد.

پیروانی در خصوص تصمیم مدیریت باشگاه برای کادرفنی تراکتورسازی گفت: تابع تصمیمات مدیریت باشگاه هستیم و هر آنچه که مدیریت باشگاه تصمیم بگیرد تابع خواهیم بود. توضیح وظایف مشخصی داریم و بر اساس آن تا زمانی که بخواهند کار می کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پبروانی: تساوی عادلانه بود، از تعویض بازیکنان سرشناس تراکتورسازی نمی ترسیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پبروانی: تساوی عادلانه بود، از تعویض بازیکنان سرشناس تراکتورسازی نمی ترسیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید