پزشک استقلال: با هجوم هواداران به فرودگاه و هتل، ویروس کرونا انتقال نمی یابد؟، نگرانی خود را اعلام می کنیم

به گزارش وبلاگ نصرت، کاوه ستوده، پزشک تیم فوتبال استقلال گفت: صرفاً برگزاری بازی بدون تماشاگر باعث عدم انتقال ویروس کرونا نمی شود و در فرودگاه ها و محل رفت و آمد در هتل نیز این اتفاق ممکن است، رخ دهد.

پزشک استقلال: با هجوم هواداران به فرودگاه و هتل، ویروس کرونا انتقال نمی یابد؟، نگرانی خود را اعلام می کنیم

به گزارش وبلاگ نصرت و به نقل از سایت باشگاه استقلال، کاوه ستوده، پزشک تیم فوتبال استقلال درباره شیوع ویروس کرونا گفت: همان طور که می دانید ویروس کرونا باعث التهاب در جامعه شده است. با توجه به شیوع بالای این ویروس و انتقال سریع آن به دیگر افراد، آیا فقط بدون تماشاگر بودن بازی ها برای پیشگیری از شیوع بیشتر این بیماری کفایت می کند؟ آیا می توان جلوی ویروس را در بین مسافران فرودگاه ها گرفت؟ در حالی که همواره هواداران زیادی در فرودگاه ها برای استقبال و یا حمایت تیم شان حاضر می شوند و دوست دارند با بازیکنان محبوب شان عکس بگیرند.

وی افزود: فراموش نکنیم که هواداران همواره در شهرهای مختلف برای حمایت از تیم شان مقابل هتل تیم حضور پیدا می کنند. آیا فقط نبود چند هزار هوادار در استادیوم ها کافی است؟ آیا عوامل اجرایی نمی توانند ناقل ویروس باشند؟ یا حتی از طریق برگزاری بازی آیا امکان ندارد که این افراد درگیر بیماری شوند؟

پزشک تیم استقلال با اشاره به اظهارات اخیر فرهاد مجیدی درباره برگزاری بازی بدون تماشاگر، گفت: همان طور آقای مجیدی گفت، آیا حتماً باید اتفاقی بیفتد که بازی ها برگزار نشوند؟ اگر خدای نا کرده همین رفت و آمدها باعث انتقال ویروس به هواداران، عوامل اجرایی و بازیکنان شود، چه کسی جوابگو خواهد بود؟

ستوده گفت: چند سال قبل که تیم استقلال برای یک بازی جام حذفی راهی سیرجان شد، هواداران استقلال در این شهر استقبال گرم و پرشوری داشتند، به شکلی که حتی ورود و خروج از هتل محل اقامت به راحتی میسر نبود. اگر این حضور پرشور تکرار شود، آیا امکان انتقال بین این عزیزان را فراهم نمی کند؟

وی در پایان گفت: لیگ چین مدت هاست که تعطیل شده و لیگ ایتالیا هم با وجود آمار کم بیماران، تعطیل شده است. ما به نوبه خودمان نمی توانیم کاری کنیم، اما نگرانی خود را قویاً اعلام می کنیم. نگرانی ما نه فقط شامل استقلال بلکه این موضوع شامل همه تیم ها خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پزشک استقلال: با هجوم هواداران به فرودگاه و هتل، ویروس کرونا انتقال نمی یابد؟، نگرانی خود را اعلام می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پزشک استقلال: با هجوم هواداران به فرودگاه و هتل، ویروس کرونا انتقال نمی یابد؟، نگرانی خود را اعلام می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید