کریمی: امیدوارم با راهنمایی کریمی به دوران اوج برگردم، سپیدرود سقوط نمی کند

مدافع - هافبک تیم فوتبال سپیدرود رشت ابراز امیدواری کرد، با راهنمایی علی کریمی در این تیم گیلانی به دوران اوجش بازگردد.

کریمی: امیدوارم با راهنمایی کریمی به دوران اوج برگردم، سپیدرود سقوط نمی کند

یعقوب کریمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص بازی تیمش برابر صنعت نفت آبادان و اینکه در نیمه دوم آن بازی به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت، گفت: ما بازی خوبی انجام دادیم که می توانستیم به برد برسیم، اما در نهایت یک امتیاز گرفتیم. باید به این موضوع هم اشاره نمود که علی کریمی تازه به تیم ما آمده و قطعاً شرایط تیم در بازی های آینده بهتر خواهد شد و می توانیم نتایج خوبی بگیریم. من هم در این بازی به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شدم، ولی در آینده سعی می کنم به ترکیب ثابت برسم.

وی ادامه داد: در این یکی دو سال شرایط سختی را تجربه کردم، ولی می خواهم در سپیدرود بهترین عملکرد را داشته باشم و امیدوارم با راهنمایی علی کریمی به دوران اوج برگردم. الان هم شرایط تیم خوب است و بازیکنان هم احساس خوبی دارند. هدف همه ما این است که نتایج بازی های قبل را جبران نموده و خیلی زود به شرایط ایده آل برسیم. ما در هفته هفتم برابر پرسپولیس قرار می گیریم و باید در بهترین شرایط مقابل این تیم بازی کنیم. باید تا آن موقع به آمادگی کامل برسیم.

مدافع - هافبک تیم فوتبال سپیدرود رشت در واکنش به اینکه برخی این تیم را جزو گزینه های سقوط به لیگ دسته اول می دانند، توضیح داد: ما اصلاً به سقوط فکر نمی کنیم و جزو گزینه های سقوط هم نیستیم. سپیدرود پتانسیل بالایی دارد و ما قطعاً نتایج خوبی خواهیم گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کریمی: امیدوارم با راهنمایی کریمی به دوران اوج برگردم، سپیدرود سقوط نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریمی: امیدوارم با راهنمایی کریمی به دوران اوج برگردم، سپیدرود سقوط نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید